Beko CSA 240K30SN

Kombinovaná chladnička Beko CSA240K30SN v titánovom prevedení. Chladiaca časť má objem 142 litrov a je umiestnená v hornej časti. Jej vnútorné vybavenie tvoria 3 sklenené police, 1 plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny a 3 dverové police. Nechýba vnútorné LED osvetlenie na strope.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
4.4.2023
Možnosti doručenia
Kód: 5181
€319
Beko CSA 240K30SN
Beko CSA 240K30SN
Výpredaj

Kombinovaná chladnička Beko CSA240K30SN v titánovom prevedení. Chladiaca časť má objem 142 litrov a je umiestnená v hornej časti. Jej vnútorné vybavenie tvoria 3 sklenené police, 1 plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny a 3 dverové police. Nechýba vnútorné LED osvetlenie na strope. Mraziaca časť, umiestnená dole má objem 87 litrov. Jej mraziaca kapacita je 3,5 kg/24 hod s akumulačnou dobou 16 hodín. Vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie potravín. Vybavená je technológiou MinFrost®, vďaka tomu sa bude tvoriť menej námrazy. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky Beko CSA240K30SN je 38 dB.

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky Beko  CSA240K30SN je vybavená vnútorným objemom 142 l a disponuje 3 odkladacími sklenenými plochami. Pre odkladanie ovocia a zeleniny je k dispozícii praktická plastová zásuvka. Dverné poličky sú vyrobené z plastu. Osvetlenie je zabepečné prostredníctvom moderného LED osvetlenia, ktoré nehreje, vďaka čomu, tak ušetríte spotrebu vašej energie. Osvetlenie je tak nielen praktické, ale navyše aj ekonomické, čo určite oceníte. Praktické vertikálne madlo uľahčuje otváranie dvierok.

Mraziaca časť

Dolná časť kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 87 litrov. Vybavená je tromi plastovými zásuvkami, ktoré sú vyberateľné. Jej mraziaca kapacita je 3,5 kg za 24 hodín a akumulačná doba skladovania v prípade výpadnku prúdu dosahuje 16 hodín. Navyše je vybavená technológiou MinFrost®, vďaka ktorej sa bude tvoriť omnoho menej námrazy. Výsledkom tak je nižšia spotreba a hlavne koniec častého odmrazovania. 

Prispôsobte si otváranie chladničky 

Chladnička Beko disponuje možnosťou otáčania dverí. Behom pár minút si tak viete prispôsobiť chladničku tak ako potrebujete. Vybavený je tiež antibakteriálnym tesnením, ktorý zabráňuje množeniu baktérií a plesní na povrchu tesnenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Chladničky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 60 kg
? Farba: strieborná
? Hĺbka: 57,4 cm
? Šírka: 54 cm
? Výška: 152,8 cm
? Energetická trieda: F
? Hlučnosť: 38 dB
Alarm: Nie
Displej: Nie
Kapacita chladničky: 142 L
Kapacita mrazničky: 87 L
Klimatická trieda: ST-SN
Konektivita: Nie
Možnosť otočenia dverí: Áno
Mraziaci výkon: 4 kg/24 hodín
Napätie: 220 - 240 V
Oddelené ovládanie teploty: Nie
Odhadovaná ročná spotreba energie: 245 kWh/annum
Odmrazovanie - chladnička: Automatické
Odmrazovanie - mraznička: Manuálne
Odolnosť voči výpadku prúdu: 13 hodín
Osvetlenie: LED svetlo
Ovládanie: Vnútorné mechanické
Počet políc na dverách: 3
Počet priehradiek: 1 (zelenina)
SMART: nie
Smart funkcie: Nie
Spôsob otvárania: Integrované madlo
SuperFreezing: Nie
Trieda hlučnosti: C
Wi-Fi: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: