Gorenje NRK6192AW4

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AW4 v bielej farbe. Objem chladiacej časti je 204 l. Vnútornú výbavu tvoria 4 sklenené police, kovový držiak na fľaše, dverové police, stropné LED osvetlenie a zásuvky: FreshZone a CrispZone s HumidityControl. Cirkulácia ionizovaného vzduchu IonAir s Multiflow 360° prebieha cez 14 ventilačných otvorov. Mraziaca časť, umiestnená dole má 96 l a v jej vnútornom priestore sa nachádzajú 3 priehľadné plastové zásuvky (1 XXL SpaceBox). Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu dosahuje 17 hodín. Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AW4 ponúka aj úsporný režim EcoMode a prepínač rýchleho zmrazenia.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia
Kód: 4083
€449
Gorenje NRK6192AW4
Gorenje NRK6192AW4
Výpredaj

Technológia IonAir

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AW4 je vybavená technológiou IonAir, ktorá neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny prirodzene vyčistia vzduch a vytvárajú zdravé prostredie pre vaše potraviny. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.

Systém MultiFlow 360°

Vďaka vetraciemu systému MultiFlow 360° so 14 vetracími vstupmi je zaručená trvalá a rovnomerná cirkulácia vzduchu vo vnútri chladničky. Výsledkom je rovnomerná a stabilná teplota v celom priestore chladničky. V kombinácii s technológiou IonAir vytvára tento systém ideálne podmienky pre uskladnenie potravín v zdravom prostredí. Záporne nabité ióny sa neustále rozptyľujú spolu so studeným vzduchom, ktorý rovnomerne cirkuluje okolo potravín, čím vzniká ideálne prostredie vo vnútri chladničky.

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt.

Technológia NoFrost Plus

Systém NoFrost odstraňuje ľad z mraziacej časti a zabraňuje vysychaniu potravín v chladiacej časti. Tento systém je doplnený o „Plus“, nakoľko je kombinovaná chladnička doplnená aj o IonAir s MultiFlow 360°. Zaručená je ideálna mikroklíma v chladničke, ktorá je neustále vlhká a súčasne čerstvá. Okrem toho sa vďaka tomuto systému v celom spotrebiči nevytvára ľad.

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AW4 v bielej farbe. Chladiaca časť v objeme 204 l je vybavená 4 odkladacími policami z bezpečnostného skla, špeciálnym držiakom na fľaše, police na fľaše vo dverách a 2 dverových poličiek. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastovej zásuvky CrispZone, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov. O dokonalý prehľad sa postará LED stropné osvetlenie.

Fresh Zone

Kombinovaná chladnička má prispôsobenú zásuvku ConvertFresh Zone. Táto praktická zásuvka sa jednoducho premení zo zásuvky na ryby a mäso na zásuvku na ovocie a zeleninu, takže môžete ľahko pojať všetku svoju čerstvú úrodu alebo nákup z tržnice. 

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 96 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 12kg/24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 17 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky (1 XXL SpaceBox) pre pohodlné uloženie mrazených potravín.

Dodatočné parametre

Kategória: Chladničky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 60 kg
? Farba: Biela
? Hĺbka: 60 cm
? Šírka: 59,2 cm
? Výška: 185 cm
? Energetická trieda: E
? Hlučnosť: 38 dB
Alarm: Áno
Displej: Áno
Kapacita chladničky: 204 L
Kapacita mrazničky: 96 L
Klimatická trieda: ST-SN
Konektivita: Nie
Možnosť otočenia dverí: Áno
Mraziaci výkon: 12 kg/24 hodín
Napätie: 220 - 240 V
Oddelené ovládanie teploty: Áno
Odhadovaná ročná spotreba energie: 242 kWh/annum
Odmrazovanie - chladnička: Automatické
Odmrazovanie - mraznička: Automatické NoFrost
Odolnosť voči výpadku prúdu: 17 hodín
Osvetlenie: LED svetlo
Ovládanie: Vonkajšie elektronické
Počet políc na dverách: 3
Počet priehradiek: 2 (zelenina, ConvertFresh Zone)
SMART: nie
Smart funkcie: Nie
Spôsob otvárania: Integrované madlo
SuperFreezing: Áno
Trieda hlučnosti: C
Wi-Fi: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: