Elektrická zubná kefka Sencor SOC 1100SL

0 Hodnotenie
51,00 €
38,00 €
Ušetríte:
13,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 51,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 38,00 €
Cena bez DPH 29,50 €
Ušetríte -13,00 €
Kód tovaru: 2864
 Späť na: Elektrické zubné kefky

Elektrická zubná kefka Sencor SOC 1100SL

Som elektrická zubná kefka SENCOR SOC 1100SL a so mnou budú zuby vždy dokonale vyčistené. Som naozaj unikát! Vyčnievam, pretože nečistím pomocou zvuku, ale vibráciami. Moje vibrácie sú tvorené supersonickou frekvenciou, s ktorou spoľahlivo rozruším akýkoľvek zubný povlak alebo nečistoty. Veľmi rýchlymi kmitmi napením zubnú pastu, rozptýlim ju do medzizubných priestorov a do pár minút vyčistím zuby až o 75 % efektívnejšie oproti obyčajnej kefke.

Vybavili ma časovačom Quadpacer
S týmto časovačom som sa stala inteligentnou zubnou kefkou. V procese čistenia štyrikrát zavibrujem, čím vyzvem používateľa k prechodu z jednej časti úst do druhej. Po uplynutí dvoch minút sa automaticky zastavím. Moje hlavice špeciálne kmitajú! Mikro stery hore a dolu zaručujú perfektný výsledok a zdravé ďasná. K tomu všetkému som tichý spoločník a bezchybne padnem do ruky, a to aj pri kúpaní alebo v sprche.

Za jednu minútu 41 tisíc sterov?
Presne touto najvyššou rýchlosťou som vybavená. Rovnako tak dokážem nastaviť 10 režimov rýchlosti. S prvým režimom som vhodná pre sonického nováčika a ostatnými režimami iste uspokojím akúkoľvek požiadavku používateľa. Mám skvelú pamäť! Zapamätám si ľubovoľný režim a pri spustení ho automaticky spustím. To všetko nastavím jedným tlačidlom a pomocou LED diódy potvrdím štart.

Na jedno nabitie vydržím perfektne čistiť 45 dní!
Navyše svoju batériu dokážem nabiť kdekoľvek na svete. Mám na to dokonale prispôsobené cestovné puzdro. Je možné ma nabiť zo zásuvky alebo notebooku, stačí mi klasický USB kábel. Do puzdra sa zabalím spoločne s dvomi hlavicami, prípadne namiesto jednej hlavice môžem využiť miesto na malú zubnú pastu.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť