Elektrická zubná kefka Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T500

0 Hodnotenie
35,99 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 35,99 €
Cena bez DPH 29,99 €
Ušetríte
Kód tovaru: 7729
 Späť na: Elektrické zubné kefky

Elektrická zubná kefka Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T500

Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T500 - tichší motor, tlakový senzor, tri režimy čistenia, Bluetooh prepojený s aplikáciou - nastaviteľný časovač a ďalšie režimy, detekcia polohy, analýza čistenia a následné reporty, výdrž až 18 dní, vodeodolný IPX7

Vylepšená verzia elektrickej zubnej kefky vám zaručí sebadôveru a svieži dych každý deň! Prináša optimálny komfort s dokonalým čistením. Hoci vzhľadovo vyzerá identicky ako jeho predchodca, hlavné zmeny sa odohrali vo vnútri. Poteší druhá generácia motora, ktorý je teraz tichší, menej vibruje a obsluha je príjemnejšie. Kefka dostal do vienka tlakový senzor, ktorý vás upozorní, že na zuby príliš tlačíte.

Keď kefka prepojíte s aplikáciou Mi Home, môžete potom analyzovať reporty z vášho čistenia a postupne sa zlepšovať. V aplikácii tiež môžete nastavovať ďalšie režimy a každý člen rodiny si môže plne prispôsobiť správanie kefke od odlišného časovača až po inej režimy čistenia.

Hlavné vlastnosti
- 31 000 vibrácií / min
- Tri základné režimy čistenia vr. režimu bielenie a ďalšie nastavenia cez aplikáciu
- Nerezová hlavica kefky - bez kovov, kvalitné štetiny značky DuPont
- Reportovanie čistiacich návykov vďaka Bluetooth prepojenie s telefónom
- Tlakový senzor - upozornenie na prílišné tlačenie na kefku
- Výdrž až 18 dní na jedno nabitie
- Indukčné nabíjačka - plná vodeodolnosť kefky IPX7

Inteligentná ochrana zubov
O revolučný chod kefky sa postará vysokofrekvenčný vibračný magnetický motor, ktorý vás po aktualizácii predošlých modelov nebude trápiť zbytočným hlukom. S potom kmitom 31 000 - krát za minútu ľahko vyčistí zuby a odstráni všetky nežiadúce škvrny. Výkon krútiacej sily tak dosahuje 230 gf.cm a udržuje štetiny v stabilnom výkyve 10°.

Zuby sa vám odvďačia
Hlavica kefy je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a bez obsahu kovu. Počet štetín na elektrickej kefke sa zvýšil o 40% oproti predchádzajúcim modelom. Kontaktná plocha medzi štetinami a povrchom zubov sa tak zväčšuje a čistenie sa tak stáva efektívnejším. Kefka tiež dokáže vyhodnotiť mieru tlaku na vaše ďasná a upozorní vás jemným zavybrovaním, že treba zvoľniť.

Vodotesný stupeň IPX7, kvalitné štetinky
Elektrické kefky od Xiaomi sú známe mäkkými štetinami od  American DuPont a ani pri tomto modele to nie je inak. Štetinky spĺňajú všetky požiadavky, navyše sú sterilizované pomocou UV a vákuovo zabalené, aby sa zaistilo, že je kefka bezpečná a hlavne hygienická. Kefka prijíma viacnásobné procesy vstrekovania vody, aby sa dosiahla vodotesnosť s certifikáciou IPX7.

Vyberte si režim čistenia
Kefka disponuje troma režimami čistenia, ktoré si vyberiete podľa aktuálnych preferencií:
- Standard - vhodný na každodenné čistenie zubov
- Soft - odporúča sa na čistenie citlivých zubov
- Customized - režim ovládaný cez aplikáciu, ktorý si prispôsobíte podľa vašich požiadaviek

Bezdrôtové nabíjanie
Na jedno nabitie vydrží kefka 18 dní, takže si ju pokojne zbaľte na cesty. Zostávajúcu batériu si môžete skontrolovať pomocou aplikácie, kde presne uvidíte, ako dlho kefka vydrží "pri živote". Samozrejme slabý stav batérie poznáte dopredu aj vďaka LED dióde prímo na tele kefky. Pre nabitie stačí kefku položiť do nabíjacej stanice a vy môžete kľudne oddychovať.

Ovládanie cez aplikáciu
Režim čistenia si môžete prispôsobiť presne podľa toho, ako vám vyhovuje a ako ste zvyknutý. K dispozícii je tiež 10 sekundové pripomenutie, že môžete zmeniť plochu čistenia.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť