Zvlhčovač aróma difúzer Stadler Form MIA Titanium

0 Hodnotenie
29,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 29,00 €
Cena bez DPH 24,17 €
Ušetríte
Kód tovaru: 9888
 Späť na: Úprava vzduchu

Zvlhčovač aróma difúzer Stadler Form MIA Titanium

Chcete mať doma príjemnú vôňu vo vzduchu? Nechajte to na malý, elegantný aróma difuzér, známy pod menom MIA!

Aróma difuzér MIA je najmenším zástupcom aróma difuzérov švajčiarskej značky Stadler Form, na prevádzku stačí iba voda a váš obľúbený aróma olej. Mia funguje na ultrazvukovom princípe, ktorý je najšetrnejším a najúčinnejším spôsobom distribúcie vône do priestoru. Dokáže optimálne rozptyľovať vône a esenciálne oleje vo forme mimoriadne jemnej hmly. Pri plnej nádobe na vodu bude osviežovať miestnosť príjemnou vôňou až desať hodín. Vďaka mimoriadne tichej prevádzke a drobnému LED svetlu, ktoré sa odráža na povrchu pred ňou, pôsobí Mia ticho a diskrétne. Optimálny efekt je možné dosiahnuť použitím 100 % prírodných esenciálnych olejov od spoločnosti Stadler Form alebo Doterra.

Vzhľadom k svojim minimalistickým rozmerom ide o prístroj, pre ktorý nájdete miesto naozaj kdekoľvek. Navyše vďaka príjemnému dizajnu a možnosti výberu z rôznych farebných prevedení (čierna, biela a sezónne farby) sa MIA hodí do každej domácnosti, či už v modernejšom, alebo klasickom štýle.

MIA je maximálne diskrétnou spoločníčkou – pri prevádzke je pre ľudské ucho prakticky nepočuteľná, pretože jej hlučnosť (max 26dB) je vďaka použitiu najmodernejšej techniky nižšia ako hranica ľudského šepotu. Mia je aróma difuzér určený pre miestnosti o veľkosti až do 30 m2 a na jedno naplnenie dokáže pracovať až 10 hodín nepretržite.

Akonáhle spotrebuje všetku náplň, prístroj sa vďaka bezpečnostnej poistke automaticky vypne. Veľkou výhodou je tiež nerušivá LED dióda, ktorá indikuje stav prístroja. Ak svieti, potom prístroj pracuje, ak nesvieti, MIA je vypnutá.

Skladná a nenápadná
Mia má elegantný nenápadný vzhľad a dokonale sa zladí s každým interiérom. Cestujete radi? Potom môže byť MIA vašim dobrým spoločníkom, pretože jej malé rozmery sú pre tieto prípady veľkou výhodou. Výška: 90mm, šírka: 101mm.

Pokročilý ultrazvukový princíp
MIA je progresívna – používa totiž ultrazvukovú technológiu! Veľmi rýchla pulzácia pretvára vodu s esenciálnym olejom na prevoňanú vodnú paru, ktorá je šírená ďalej do miestnosti.

Použite svoju obľúbenú vôňu
Použiť môžete akúkoľvek vôňu, ktorá je vám blízka. Pod jedinou podmienkou – nesmie obsahovať ani kvapku alkoholu.

Decentné podsvietenie
Vďaka LED dióde vás MIA nebude ani v najmenšom rušiť a predsa budete mať absolútnu kontrolu nad stavom vášho aróma difúzera.

Rovnomerná distribúcia a dlhá výdrž
Vďaka viditeľné vodnej pare je vôňa do okolia šírená rovnomerne. Na jedno naplnenie potom dokáže MIA pracovať aj 10 hodín.

Rôzne farebné vyhotovenia
MIA je k dispozícii v rôznych farbách – biela, čierna a sezónne farby. Každý si tak môže vybrať MIU, ktorá sa mu najviac pozdáva.

Technické údaje
Aróma difuzér
Výkon 7,2 W
Veľkosť miestnosti: 30m² / 75m³
Prevádzka 10 hod na naplnenie (10g/hod)
LED dióda
Automatické vypnutie
Objem nádoby na vodu: 100 ml
Rozmery: 101 x 90 x 101 mm
Hmotnosť: 0,3 kg
Hlučnosť: < 26 dB(A)

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť