Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1005 perfect air wood

0 Hodnotenie
33,00 €
26,90 €
Ušetríte:
6,10 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 33,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 26,90 €
Cena bez DPH 21,40 €
Ušetríte -6,10 €
Kód tovaru: 8209
 Späť na: Úprava vzduchu

Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1005 perfect air wood

2 v 1

Zvlhčovač vzduchu ZV1005 z rady Perfect Air je spojením zvlhčovača a aróma difuzéra. Vyniká moderným designom svetlého dreva doplneným o farebné ambientné podsvietenie. Je vhodný do miestnosti s veľkosťou až 20 m2 a ponúka 2 režimy s maximálnym výkonom 40 ml/h. Vďaka svojmu kompaktnému rozmeru zapadne do každej domácnosti. Disponuje zásobníkom na vodu s objemom 300 ml, ktorý dokáže vytvárať jemnú paru po dobu až 12 h. Pri nedostatku vody sa prístroj automaticky vypne.

Zdravé dýchanie

Trpíte v zime často nachladením alebo celoročnými alergiami? Jedným z dôvodov môže byť suchý vzduch vo vašom byte či kancelárii. Nízka vlhkosť zvyšuje riziko respiračných ochorení, zhoršuje alergie, astmu a môže mať vplyv na celkovú únavu organizmu. Zvlhčovač ZV1005 je ideálna prvá pomoc, pretože dokáže zvýšiť vlhkosť v miestnosti a docieliť zdravšie prostredie.

Vôňa, ktorá pomáha

Prevoňajte svoj domov kúzelnou vôňou. So zvlhčovačom vzduchu s aróma difuzérom ZV1005 to bude doslova hračka. Stačí do nádržky s vodou pridať pár kvapiek vášho obľúbeného éterického oleja alebo iné vonné esencie a vytvoriť tak atmosféru, ktorá vám navodí príjemné pocity a uvoľní vašu myseľ alebo pomôže od zdravotných komplikácii. Vôňa eukalyptu napr. uľaví od bolestí hlavy, uvoľní dýchacie cesty a celkovo podporí váš imunitný systém; vôňa levandule, mäty a citronely odpudí muchy a komáre.

Časovač

Zvlhčovač vzduchu ZV1005 vyniká veľmi tichou prevádzkou, vďaka ktorému ho môžete umiestniť aj do spálne alebo k postieľke vašej ratolesti. Počas nočnej prevádzky iste oceníte možnosť nastavenia časovača, ktorý prístroj automaticky vypne po 2, 4 alebo 6 hodinách.

Rodina Perfect Air

Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky… Čistý a svieži vzduch pre váš domov aj vašu myseľ. Pozrite sa na našu špeciálnu stránku venovanú rade Perfect Air a zistíte, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

Technické parametre:
Atraktívny design vhodný do moderných priestorov
Dekoratívny aróma difuzér
2 režimy výkonu
Produkcia pary na jedno naplnenie 12 hodín
Vhodné do miestnosti veľkosti až 15 - 20 m2
Max. zvlhčovací výkon: 40 ml/h
Objem zásobníka na vodu: 300 ml
Časovač s možnosťou nastavenia 2/4/6 h
Automatické vypnutie pri nedostatku vody
Hlučnosť 25 dB
Farba: svetlo hnedé drevo
Príkon: 10 W
Rozmery: 160 x 160 x 130 mm
Hmotnosť: 0,55 kg

Príslušenstvo:
Adaptér - dĺžka kábla 1,5 m

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť