Holiaci strojček Xiaomi MI Electric Shaver S500

0 Hodnotenie
39,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 39,00 €
Cena bez DPH 32,50 €
Ušetríte
Kód tovaru: 9622
 Späť na: Zastrihávače a holiace strojčeky

Holiaci strojček Xiaomi MI Electric Shaver S500

Xiaomi Mi Electric Shaver S500 - elektrický holiaci strojček, 3 holiace hlavy, 360° plávajúci systém pre precízne a rýchle holenie, až 30 oholení na jediné nabitie, vodotesnosť, LED digitálny display

Pohodlné suché aj mokré holenie
3 holiace hlavice
Povrch PPG pre väčšie pohodlie pri držaní v ruke
Vodotesnosť IPX7
360° plávajúci systém holenia, čepeľ s dvojitým krúžkom
Vysoko kvalitná oceľ JFE a SANDVIK
Rýchle nabitie a dlhá výdrž
LED digitálny display

Neobstojí žiadny fúz
S jemnými fúzmi si strojček poradí vďaka pridanej britve s veľkosťou 0,08 mm, ktorá sa nachádza na vonkajšom krúžku hlavnej britvy. Pridaná britva fúz nadvihne a ten je následne odrezaný hlavnou britvou. V boji so silnými fúzmi je skvelou zbraňou japonský motor MABUCHI MOTOR 260. V prípade hustých a silných fúzov teda stačí prepnúť na urýchľovač, ktorý môže zvýšiť výkon a rýchlosť holenia až na 3,9 m/s.

Splní vaše kritériá
Základnou požiadavkou dobrého elektrického holiaceho strojčeka je pohodlné holenie. Táto vylepšená verzia vám poskytuje pohodlnejšie, inteligentnejšie a rýchlejšie holenie aj vďaka povrchu PPG, ktorý nezanecháva na strojčeku odtlačky a je príjemný pri držaní strojčeka v ruke. 360° plávajúci systém holenia poskytne dokonalé holenie pre každého, pretože sa dokáže maximálne prispôsobiť tvaru vašej tváre. Navyše, vodotesný design podľa štandardu IPX7 umožňuje holenie na sucho aj s penou na holenie a priame oplachovanie strojčeku vodou.

Celý mesiac bez nabíjania
Jedno dvojhodinové nabite by vám malo zabezpečiť až 60 minút holenia, teda zhruba 30 oholení. Ak sa ponáhľate a strojček je úplne vybitý stačí 5 minút nabíjania, aby bolo možné ho znova použiť. Nabíjanie prebieha cez USB kábel.

Balenie obsahuje
1x Xiaomi Mi Electric Shaver S500
1x USB nabíjačka
1x čistiacu kefku

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť