Tyčový mixér Orava RM-800 B

0 Hodnotenie
35,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 35,90 €
Cena bez DPH 29,92 €
Ušetríte
Kód tovaru: 7995
 Späť na: Mixéry, smoothie, odšťavovače a kuchynské roboty

Tyčový mixér Orava RM-800 B

Obľúbená značka Orava uvádza na trh túto dostupnú sadu ponorného mixéra a príslušenstva. Na prvý pohľad mixér zaujme svojím elegantným vzhľadom a použitými materiálmi, ktoré nebývajú v tejto kategórii úplne štandardom. Telo kombinuje matné čierne plasty s lesklou a brúsenou nerezovou oceľou. Táto kombinácia pôsobí veľmi moderným až futuristickým dojmom a navyše zaručuje vysokú odolnosť a s ňou spojenú dlhú životnosť zariadenia. Madlo je príjemne zúžené a umožňuje tak pevný a bezpečný úchop aj v prípade, že podmienky nie sú úplne ideálne. Matný povrch zabraňuje vykĺznutiu prístroja z ruky a ľahko sa dá po hmate odlíšiť od panelu z hladkej nerezovej ocele, na ktorom je umiestnená dvojica tlačidiel. Jedno z nich slúži ako klasický spínač, zatiaľ čo druhé aktivuje funkciu Turbo. Tá zvýši výkon a je vhodná napríklad na tuhé potraviny a iné odolnejšie suroviny.

Vysoký výkon
Srdcom mixéra je efektívny 800W elektromotor, ktorý roztáča pri plnom výkone príslušenstvo rýchlosťou až 13 500 otáčok za minútu. Týmto hodnotám už odolá naozaj málo čo, takže zážitok z mixovania bude vždy príjemný. Všetky funkčné časti, teda drôty metly aj nože oboch nadstavcov, sú vyrobené z veľmi odolnej nerezovej ocele a nehrozí tak ich poškodeniu ani pri plnom výkone.

Bohaté príslušenstvo
Najčastejšie používaným nadstavcom bude pravdepodobne klasická mixovacia tyč slúžiaca pre ponorné mixovanie. V tom jej asistuje tiež priložená transparentná nádoba s objemom 0,5 l. Je vhodná na prípravu polievok, omáčok, pyré, detskej stravy a podobne. Ďalším nadstavcom je šľahacia metla, ktorú využijete najmä na šľahanie smotany a tvorbe rozličných krémov a náplní. Zabúdať nesmieme ani na výkonný sekáčik. Dvojica jeho ostrých nožov zvládne rozsekať a rozdrviť všeličo, ale typickým použitím je napríklad drvenie orechov, sekanie koreňovej zeleniny, byliniek do polievky a podobne.

ponorný tyčový mixér
príkon 800 W
13 500 ot/min
nerezová mixovacia tyč
0,5l mixovacia nádoba
šľahacia metla
sekáčik

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť