Tyčový mixér Sencor SHB 4460WH

0 Hodnotenie
59,00 €
39,00 €
Ušetríte:
20,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 59,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 39,00 €
Cena bez DPH 29,17 €
Ušetríte -20,00 €
Kód tovaru: 5270
 Späť na: Mixéry, smoothie a kuchynské roboty

Tyčový mixér Sencor SHB 4460WH

Spoločnosť Sencor pre vás pripravila ponorný tyčový mixér SHB 4460WH-EUE3 s bohatým príslušenstvom, ktorý si perfektne poradí s prípravou kokteilov, omáčok, nátierok, výživ, kaší, pyré aj nadýchaných krémov.

Mixovanie, šľahanie a sekáčik
Tento mixér sa pýši výkonným 1 000 W motorom, na ktorý spoločnosť Sencor ponúka záruku 6 rokov. Je vybavený 700 ml mixovacou nádobou, 500 ml nadstavcom na sekanie a šľahacou metlou. Pohodlie počas používania je zaručené  vďaka ergonomickej rukoväti. Funkcia Ice Crash, čiže drvenie ľadu, poteší ako kuchára, tak i milovníkov alkoholických a nealkoholických kokteilov. Rýchlosť je možné navoliť pomocou otočného regulátora rýchlosti, môžete využiť aj režim turbo otáčok. O kvalitné spracovanie obsahu pri mixovaní sa stará šesť nerezových nožov.

Kľúčové vlastnosti:
Vysoký výkon 1 000 W na rýchlu a jednoduchú prípravu jedál
6-ročná záruka na motor
Určený na šľahanie, mixovanie, sekanie
Funkcia drvenia ľadu na prípravu koktailov
700 ml mixovacia nádoba a 500 ml sekáčik s viečkom
Výkonný mixér, s ktorým si pripravíte samé dobroty.

Tichý motor so silou 1 000 W
Mixér využíva pri práci špičkový výkon motora, ktorý je zároveň tichý. Prípravu pokrmov tak budete mať plne pod kontrolou a zároveň sa urýchli aj celý proces varenia. Tyčový mixér využijete na mixovanie, šľahanie a sekanie.

6-ročná záruka na motor
Skvelé výsledky mixovania zaručuje kvalitný a výkonný 1 000 W motor. Sencor na jeho bezproblémovú prevádzku poskytuje záruku až 6 rokov.

Otočný regulátor rýchlosti
Rýchlosť je možné ovládať pomocou otočného kolieska v hornej časti rukoväte, ktorá je ergonomicky tvarovaná a perfektne tak padne do každej ruky. Mixér tiež obsahuje Turbo spínač, s ktorým dosiahnete za krátku chvíľku maximálny výkon.

Mixovanie
Na rukoväť je možné nasadiť hneď niekoľko nadstavcov. S hlavicou na mixovanie rozmixujeme desiate, mäkké ovocie a zeleninu, krémové polievky či nápoje.

Jedlo a nápoje plné vitamínov
Nerezová hlavica je vybavená šiestimi kvalitnými nožmi, ktoré sú tiež nerezové a majú titánový povrch. Ingrediencie tak dokážete rozmixovať s minimálnou stratou vitamínov, minerálov a vlákniny.

Šľahanie
S hlavicou na šľahanie vykúzlite lahodnú šľahačku, vyšľaháte vaječné bielky, dezerty, krémy, domácu majonézu a ľahké trené či piškótové cestá na koláče.

Sekáčik
Sekáčik je vybavený vlastnými nerezovými nožmi, ktorými dokáže rozdrviť a nasekať prakticky čokoľvek, od mäsa až po tvrdé syry, ovocie a zeleninu. Z orechov vie vyrobiť múku a nadrví aj ľad. Celý proces môžete regulovať podľa požadovanej konzistencie.

Bezpečná prevádzka
Súčasťou mixéra sú aj dve nádoby, 700 ml na mixovanie a 500 ml na sekanie. Obe nádoby sú vybavené inteligentnou protišmykovou podložkou, ktorú je možné využiť ako podložku počas mixovania či ako viečko. Je možné s ňou uzavrieť nádobu a uchovať potraviny v chladničke.

ponorný mixér
príkon 1 000 W
odnímateľná nerezová noha
mixovacia 700 ml nádoba
drvenie ľadu
turbo režim
otočný regulátor rýchlosti
šľahacia metla
sekáčik s nerezovými nožmi s objemom 500 ml
hlučnosť 85 dB
záruka 6 rokov na motor

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť