Elektrický mlynček na kávu Sencor SCG 1050WH

0 Hodnotenie
19,00 €
14,00 €
Ušetríte:
5,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 19,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 14,00 €
Cena bez DPH 10,83 €
Ušetríte -5,00 €
Kód tovaru: 6529
Farba:
 Späť na: Mlynčeky na kávu a kávovary

Elektrický mlynček na kávu Sencor SCG 1050WH

Kto by nemiloval zmyselnú vôňu čerstvo namletej kávy. Tento pôžitok celkom určite dokážu oceniť aj ľudia, ktorí pitiu známeho silného nápoja neholdujú. Teraz máte možnosť si kávu namlieť priamo v pohodlí svojho domova. Stačí si zaobstarať mlynček Sencor, s ktorým sa celý proces stane záležitosťou niekoľkých málo sekúnd.

Nielen na kávu
Hoci oficiálny názov produktu znie kávomlynček, tento praktický prístroj môžete využiť na mletie celej škály ďalších surovín podľa svojej vlastnej potreby. Bez ťažkostí si poradí napríklad aj s orechmi, bylinkami, makom, korením a inými, ktoré sa vojdú do 50g zásobníka.

Kvalitné ostrie
Rovnomerné mletie je dosiahnuté využitím špeciálneho trieštivého noža. Dokonca si môžete tiež zvoliť, na ako jemné zrniečka chcete kávu pomlieť, nôž vám vaše želanie následne splní. Jeho nerezové prevedenie veľmi uľahčuje údržbu spotrebiča, ktorá prispieva k dlhodobej životnosti.

S obsluhou prístroja sa zžije ihneď skutočne každý. Veľké tlačidlo vybavené LED signalizáciou prevádzky stačí stlačiť a kávomlynček sa ihneď spustí. Pri práci je bezpečný. Protišmykové nôžky zabezpečia, že aj počas mletia bude stáť mlynček pevne na svojom mieste a nebude mu hroziť prevrhnutie či pád na zem.

mlynček na kávu
50g zásobník
rovnomerné mletie
nastavenie jemnosti
nerezový trieštivý nôž
protišmykové nôžky
príkon 150 W
hlučnosť 83 dB
dĺžka kábla 50 cm
rozmery 104 × 104 × 182 mm
hmotnosť 760 g

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť