Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C

0 Hodnotenie
299,00 €
195,00 €
Ušetríte:
104,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 299,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 195,00 €
Cena bez DPH 145,17 €
Ušetríte -104,00 €
Kód tovaru: 7192
 Späť na: Vysávače

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C

Objem nádobky na prach: 600 ml
Objem nádobky na vodu: 200 ml
Kapacita batérie: 2400 mAh - až 120 m2
Spôsob navigácie: vizuálne, pomocou dvoch kamier, vSLAM
Podpora mapovania: áno
Podpora zakázaných zón: áno
Podpora virtuálnych stien: áno
Rozmery: 8,15 × 35,3 × 35,3 cm
Hmotnosť: 3,6 kg
Hlučnosť: maximálne 60 dB

Obsah balenia:
1× robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C
1× dokovacia nabíjacia stanice
1× napájací kábel
1× nádobka na odpad
1× nádobka na vodu
1× utierka z mikrovlákna
1× užívateľská príručka

S prijateľným kompromisom v tomto smere prichádza robotický vysávač Xiaomi Mi robot Vacuum Mop 1C. Od drahších „súrodencov“ sa odlišuje absenciou drahého LIDARu, ktorý nahrádza dvojica kamier. Pri upratávaní domácnosti sa vďaka pokročilým algoritmom vSLAM pohybuje logicky a plánuje trasu tak, aby dosiahol čo najvyššiu efektivitu.

Inteligentný, ale lacný
Kamerám sekundujú aj ďalšie snímače a senzory, vďaka ktorým Xiaomi mi robot Vacuum Mop 1C presne vie, čo sa nachádza v priestore okolo neho. Je vybavený napríklad siedmimi infračervenými snímačmi, gyroskopmi a senzormi, ktoré bránia tomu, aby spadol zo schodov.

Na spodnej strane prístroja nájdete dve veľké gumené kolieska, vďaka ktorým zvládne prekonať nerovnosti (napríklad prahy) vysoké až 2 centimetre. Vpredu je menšie otočné koliesko, uľahčujúce zatáčanie a otáčanie. Na boku je kefka, zabezpečujúca zametanie nečistôt od hrán miestnosti.

S vysávaním prachu, otrusiniek a ďalšieho neporiadku pomáha rotujúca kefa a predovšetkým veľmi vysoký sací výkon 2500Pa. Nečistoty sú uskladňované do nádržky s objemom 600 mililitrov, ktoré je možné ľahko vytiahnuť a vysypať. Jej súčasťou je taktiež umývateľný hepa filter.

Nechýba mokré upratovanie
K telu vysávača je možné pripevniť 200ml nádržku na vodu a čistiaci prostriedok, na ktorej v spodnej časti je vymeniteľná utierka z mikrovlákna. Vďaka tomu je možné Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C použiť nielen k vysávaniu, ale aj umývaniu.

Prevádzku vysávača zabezpečuje akumulátor s kapacitou 2400mAh, ktorý postačuje na upratanie plochy až 120 metrov štvorcových. Pokiaľ by behom upratovania prišlo k vybitiu batérie, vysávač sa sám vráti na nabíjačku a po doplnení energie pokračuje na mieste kde skončil.

Ovládanie z mobilu
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C je možné ovládať tlačidlami na jeho tele alebo pomocou hlasových asistentov Google Assistant a Amazon Alexa. Asi najjednoduchší spôsob je ovládanie z aplikácie Mi Home, ktorá je dispozícií zadarmo pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS.

V aplikácií môžete začať upratávanie prakticky z akéhokoľvek miesta na svete, kde je k dispozícií internetové pripojenie. To sa hodí napríklad v situácií, keď sa domov vraciate s nečakanou návštevou. Jednoducho si ale môžete nastaviť plán automatického upratávania v určených dňoch a časoch.

Mobilná aplikácia ďalej dovoľuje nastavenie virtuálnych stien a zakázaných zón („no go zóny“), do ktorých vysávač nemá vchádzať. To využijete napríklad na miesta, kde sa nachádzajú nejakú krehké predmety. V aplikácií je možné sledovať robota počas upratávania.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť