Naparovacia žehlička 3000W Philips GC4934/30 Azur Advanced

0 Hodnotenie
89,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 89,00 €
Cena bez DPH 74,17 €
Ušetríte
Kód tovaru: 3309
 Späť na: Žehličky a parné generátory

Naparovacia žehlička 3000W Philips GC4934/30 Azur Advanced

Naparovacia žehlička PHILIPS GC4934/30 s technológiou OptimalTEMP ponúka najúčinnejšiu kombináciu teploty a pary bez ohľadu na tkaninu. Môžete ju bezpečne nechať na akejkoľvek tkanine na žehlenie alebo aj na žehliacej doske bez spálenia alebo vytvorenia lesklých plôch. Žehlenie je teraz jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie než kedykoľvek predtým!

Nevyžaduje nastavenie teploty
Vďaka naparovacím žehličkám Philips s technológiou OptimalTEMP nevyžaduje žiadne nastavovanie teploty. Žehlite všetko od džínsov až po hodváb, od ľanu až po kašmír bezpečne, v ľubovoľnom poradí, bez čakania na úpravu teploty a bez triedenia oblečenia. Vďaka rýchlemu zahriatiu a vysokému výkonu 3000 W si so žehlením poradíte naozaj rýchlo.

Parné žehlenie
Kontinuálny výstup pary až 55 g/min. poskytuje ideálny prísun pary nevyhnutný na efektívne vyžehlenie. Vďaka špeciálnemu dizajnu na maximálne preniknutie tkaninou prechádza až o 20 % viac pary, takže skvelé výsledky dosiahnete rýchlejšie. Žehlička má parný náraz 230g za minútu, čím prejde až do vnútra vlákna a podarí sa jej vyžehliť všetky nerovnosti do dokonalosti.

Žehliaca plocha SteamGlide Plus
Okrem príťažlivého dizajnu, vás žehlička Philips očarí aj kvalitnou žehliacou plochou SteamGlide Plus. Táto žehliaca plocha od Philips ponúka výborné vlastnosti. V prvom rade je veľmi odolná. Takže sa nemusíte obávať prípadného poškriabania, napríklad pri kontakte s gombíkmi, alebo nejakými inými nebezpečnými časťami odevov. Táto plocha sa tiež kvalitne kĺže po tkaninách, čiže pohyb po oblečení bude úplne ľahký. A napokon, žehliaca plocha SteamGlide Plus sa aj veľmi ľahko čistí.

Rýchle odstránenie vodného kameňa
Vylepšený generátor pary zaručuje, že vodný kameň sa jednoducho rozkladá a ukladá do nádobky až 5x viac vodného kameňa. Vďaka funkcii Quick Calc Release môžete nádobku jednoducho vybrať a vyprázdniť za menej než 15 sekúnd pre dlhotrvajúcu výkonnú paru aj pri každodennom žehlení.

Naparovacia žehlička PHILIPS GC4934/30
3000W
100 % bezpečná aj pre jemné tkaniny
Technológia OptimalTEMP
Žehliaca plocha SteamGlide Plus
Výstup pary 55 g/min
Zosilnená para až 230 g
Funkcia Quick Calc Release
Technológia OptimalTEMP

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť