GORENJE NRK619DA2XL4

Kód: 8386
€639 –10 %
GORENJE NRK619DA2XL4
€639 –10 % €569
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Možnosti doručenia

+ 15 ROKOV ZÁRUKA NA MOTOR

Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 204 l, Objem mrazničky: 96 l, Ročná spot. energie: 194 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Šírka: 60 cm, Výška: 185 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombinovaná NoFrost Plus chladnička Gorenje NRK619DA2XL4 v nerezovom prevedení v energetickej triede D má 204 l chladiacu a 96 l mraziacu časť. Disponuje inteligentným systémom riadenia AdaptTech, zásuvkou CrispZone s regulátorom vlhkosti, funkciou FastFreeze, systémom NoFrost Plus, systémom prúdenia vzduchu MultiFlow 360° a úsporným režimom EcoMode.

Technológia NoFrost Plus

Technológia NoFrost Plus zabraňuje hromadeniu ľadu a námrazy, aby sa udržovala nízka spotreba energie, zatiaľ čo v chladničke udržuje ideálnu mikroklímu pre čerstvé potraviny. Cirkulácia ionizovaného vzduchu zabraňuje vysychaniu jedla a zachováva jeho vitamíny a minerály.

AdaptTech

Tento inteligentný systém bol vyvinutý na udržiavanie konštantnej teploty v chladničke bez ohľadu na to, ako často otvárate dvere. Chladnička nepretržite sleduje spôsob, akým ju používate, a riadi teplotu na zabránenie zvýšeniu teploty, aby tak vaše jedlo zostalo čerstvé a znížila sa spotreba energie.

FastFreeze 

Funkcia FastFreeze zmrazí jedlo pri -24 °C, aby sa zachovala väčšina minerálov v potrave. Približne po 2 dňoch sa funkcia automaticky vypne a teplota mraziaceho priestoru sa vráti do východiskového nastavenia.

LED displej

Veľký a prehľadne usporiadaný LED display umožňuje okamžitú kontrolu nad nastavením. Podržaním symbolu °C po dobu 2 sekúnd môžete jednoducho prepínať medzi oddeleniami a samostatne regulovať teplotu v chladničke alebo mrazničke.

Držiak na fľaše

S praktickým držiakom na fľaše sú vaše fľaše a plechovky ľahko prístupné a nezaberajú miesto, ktoré by inak bolo použité na uloženie iných predmetov.

LED osvetlenie

LED osvetlenie v chladničke poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie. Jeho životnosť je tridsaťkrát dlhšia ako pri konvenčnej žiarovke, čo šetrí až desaťkrát toľko energie.

Dodatočné parametre

Kategória: Chladničky
Hmotnosť: 59 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: