práčka HOOVER H3TSM47TAMCE-S

práčka HOOVER H3TSM47TAMCE-S s 5 ročnou zárukou

Práčka plnená zhora, Energetická trieda B, Kapacita 7 kg bielizne, 1351 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 52 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Šírka: 41 cm. 

Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 4928
€499 –12 % €439
práčka HOOVER H3TSM47TAMCE-S
hoover
Akcia
€499 –12 %

POPIS PRODUKTU

Zvrchu plnená smart parná práčka Hoover H3TSM47TAMCE-S v bielej farbe v energetickej triede B vyperie 7 kg bielizne. Vybavená technológiou One Fi Extra pre prepojenie práčky s telefónom cez Wi-Fi a NFC. Má funkciu Kg Mode Plus, All In One, 4 rýchle programy, invertovorý motor a dotykový digitálny displej.

Hoover H3TSM47TAMCE-S

Inteligentná práčka Hoover s horným plnením v bielej farbe vyperie vašu bielizeň ľahko, rýchlo a efektívne. Vďaka nej môžeže svoj voľný čas venovať svojim obľúbeným činnostiam. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1351 otáčok za minútu. 

  • 16 programov + One Fi Extra:Extra Care, All In One 59 minpt, Rýchly program (14, 30 a 44 minútový), Detský program, Hygienický program, Osvieženie, Jemná bielizeň, Športová bielizeň, Plákani, Odčerpávanie + odstreďovanie, Syntetika, Vlna/Ručné pranie, Eco 40 – 60°C, Bavlna, 20°C

  • Funkcie: Nastavenie otáčok odstreďovania a teploty prania, Para, Odložený štart, Predpierka, Prídavné plákanie, Hygienický+, Nastavenie úrovne znečistenia, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zostatkového času

Kg Mode Plus

Výkon šitý na mieru každému naplnenie práčky. Funkcia nastavuje prívod vody a čas pracieho cyklu podľa váhy bielizne a tým znižuje spotrebu energie, čím sa pranie stáva vysoko efektívnym. Dvierka práčky aj bubna sa otvárajú pomaly vďaka Slow Motion. Dvierka sa otávrajú do 180 stupňového uhla. 

One Touch technológia

Zvrchu plnená práčka využíva inteligentnú technológiu One Fi Extra, ktorá vám umožní prepojiť práčku s mobilným telefónom cez NFC. V aplikácii Wizard (kompatibilita s operačným systémom Android) nájdete množstvo nových funkcií a cyklov, ktoré si môžete stiahnuť. Taktiež získate informácie o stave práčky, o poruchách aj o spotrebe energie a vody. 

Technológia All in One 

Táto technológia šetrí čas a energiu. Pracuje na systéme rozpustenia pracieho prášku spolu s vodou v špeciálnej komore. Po rozpustení vzniká pena, s ktorou sa následne kropí bielizeň počas prania. Proces tak dokáže znížiť čas prania na 59 minút. Rovnaký účinok sa dosahuje aj pri nízkach teplotách do 20 °C. Ďalšou výhodou je aj pranie bielej a farebnej bielizne spolu. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vrchom plnené práčky
Záruka: 5 rokov
Hmotnosť: 60 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: