Sencor SVC 52GR-EUE3 700W

Vreckový vysávač SENCOR SVC 52GR-EUE3  v dvoch farebných prevedeniach. Ide o vysokoúčinný spotrebič s príkonom 700 W a ECO motorom.

Variant:
Dostupnosť Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia
Kód: 1549
€49,90 –20 % €39,90
Sencor SVC 52GR-EUE3 700W
Sencor SVC 52GR-EUE3 700W (Farba Čierna)
Akcia
€49,90 –20 %

Vreckový vysávač s 7000W Eco motorom a termostatom, ktorý zabraňuje prehriatiu. Sencor SVC 52XX-EUE3 je vybavený filtráciou s 5 stupňami a indikátorom naplnenia vrecka.

Dodatočné parametre

Kategória: Vreckové vysávače
Záruka: 2 roky
? Farba: Zelená, Čierna
? Príkon: 700W
? Napájanie: S káblom
? Akčný rádius: 7,5m
? Príslušenstvo: Podlahová hubica, Štrbinová hubica, Hubica s kefkou
? Filter: HEPA
? Hlučnosť: 78 db
Typ: Vreckový
Dĺžka kábla: 5m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História Sencor sa začala písať v roku 1969 v Japonsku. Samotný názov „Sencor“ znamená v japončine „tisíc sŕdc“. V súčasnosti spoločnosť dodáva svoje výrobky do viac ako 55 krajín sveta. Ponuka spoločnosti je mimoriadne pestrá. Produkuje spotrebnú elektroniku, tablety a telefóny, kancelársku techniku, elektroniku do áut a produkty pre domácnosť a kuchyňu. Heslo Sencor je kvalita a ľúbivý dizajn za rozumnú cenu.

SENCOR dnes vsádza na niekoľko trendov a práve tým je na svetovom trhu výnimočný. V prvom rade je to šírka sortimentu. Tak ako v Japonsku v sedemdesiatych rokoch, tak aj na začiatku tretieho tisícročia po celom svete (Sencor dnes dodáva svoje výrobky do viac ako 55 krajín sveta), reaguje SENCOR na každý podnet, ktorý súčasný život prináša a neustále rozširuje portfólio svojich výrobkov, ktorých je dnes už viac ako tisíc v šiestich sortimentných skupinách (spotrebná elektronika, tablety a telefóny, kancelárska technika, autoelektronika, kuchyňa, domácnosť, zdravie a krása) a mesiac čo mesiac pribúda niekoľko nových. A tak zatiaľ čo ostatné značky o inováciách neustále hovoria, Sencor ich pravidelne premieta do svojej ponuky.