Sencor SVC 900-EUE3 700W 2v1

Vysávač Sencor SVC 900-EUE3 je ideálnym pomocníkom v boji proti prachu v každej domácnosti. Ponúka hneď dva spôsoby využitia. Podľa vlastných preferencií si môžete zvoliť, či ho radšej budete používať ako klasický vreckový vysávač, alebo dáte prednosť modernejšej vychytávke v podobe bezvreckovej prevádzky a ukladania prachu a ďalších nečistôt vo vyberateľnej nádobke s objemom 3 litre

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
4.4.2023
Možnosti doručenia
Kód: 1664
€74,90 –23 % €58
Sencor SVC 900-EUE3 700W 2v1
220 sencor svc 900 eue3 700w 2v1
Akcia
€74,90 –23 %

Vysávač 2v1

Spoločnosť Sencor patrí k popredným výrobcom domácich spotrebičov. Vysávač Sencor SVC 900-EUE3 je ideálnym pomocníkom v boji proti prachu v každej domácnosti. Ponúka hneď dva spôsoby využitia. Podľa vlastných preferencií si môžete zvoliť, či ho radšej budete používať ako klasický vreckový vysávač, alebo dáte prednosť modernejšej vychytávke v podobe bezvreckovej prevádzky a ukladania prachu a ďalších nečistôt vo vyberateľnej nádobke s objemom 3 litre.

 

Vysávač pre alergikov

Či už sa rozhodnete pre akýkoľvek typ použitia, isté je, že vaša domácnosť bude žiariť čistotou. Prístroju neunikne takmer ani smietka, s prachom zatočí počas chvíľky. O kvalitnú filtráciu sa stará umývateľný HEPA filter a Clean Air HEPA H13 filter, ktorý zaisťuje čisté prostredie vhodné aj pre alergikov a malé deti. Pri presúvaní nedochádza k ničeniu podlahy, veľké pogumované kolieska sú k nej veľmi šetrné.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezvreckové vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.4 kg
? Farba: Oranžová
? Príkon: 700W
? Napájanie: S káblom
? Kapacita zásobníka: 3L
? Akčný rádius: 7,5m
? Príslušenstvo: Podlahová hubica, Štrbinová hubica, Hubica s kefkou, Hubica na čalúnenie
? Filter: HEPA H13 filter
Typ: Bezvreckový/vreckový
Dĺžka kábla: 5m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História Sencor sa začala písať v roku 1969 v Japonsku. Samotný názov „Sencor“ znamená v japončine „tisíc sŕdc“. V súčasnosti spoločnosť dodáva svoje výrobky do viac ako 55 krajín sveta. Ponuka spoločnosti je mimoriadne pestrá. Produkuje spotrebnú elektroniku, tablety a telefóny, kancelársku techniku, elektroniku do áut a produkty pre domácnosť a kuchyňu. Heslo Sencor je kvalita a ľúbivý dizajn za rozumnú cenu.

SENCOR dnes vsádza na niekoľko trendov a práve tým je na svetovom trhu výnimočný. V prvom rade je to šírka sortimentu. Tak ako v Japonsku v sedemdesiatych rokoch, tak aj na začiatku tretieho tisícročia po celom svete (Sencor dnes dodáva svoje výrobky do viac ako 55 krajín sveta), reaguje SENCOR na každý podnet, ktorý súčasný život prináša a neustále rozširuje portfólio svojich výrobkov, ktorých je dnes už viac ako tisíc v šiestich sortimentných skupinách (spotrebná elektronika, tablety a telefóny, kancelárska technika, autoelektronika, kuchyňa, domácnosť, zdravie a krása) a mesiac čo mesiac pribúda niekoľko nových. A tak zatiaľ čo ostatné značky o inováciách neustále hovoria, Sencor ich pravidelne premieta do svojej ponuky.