sporák Gorenje K5350XF + kupón OptimalServis 5 rokov ZADARMO|5 rokov záruka

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia
Kód: 3813
€449 –11 % €399
sporák Gorenje K5350XF + kupón OptimalServis 5 rokov ZADARMO|5 rokov záruka
MB PIMG 1F55F669ED7B76430FAA5FE77B2B418B MABAGOR 300Wx300H
Akcia Výpredaj
€449 –11 %

HOMEMADE PLUS TVAR RÚRY

Ideálna rúra pre profesionálne výsledky
Rúra, ktorá je teraz ešte priestrannejšia, má oválny tvar, ktorý napodobňuje tradičné pece na drevo. To umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu okolo pečeného jedla, aby bolo jemné a šťavnaté zvnútra a úžasne chrumkavé zvonka. Vzduch v 71 litrovej rúre so zapustenými stranami je ešte lepšie distribuovaný, čo znižuje výskyt chladných miest, ktoré spôsobujú nerovnomerné zhnednutie. Špeciálna dynamika prúdenia vzduchu poskytuje vynikajúce podmienky pre profesionálne pečenie na jednej alebo na viacerých úrovniach súčasne.
 
 

Dajte iskru svojej kreativite


Variť ako šéfkuchár môže byť jednoduché. Stačí štipka kreativity a sporák Gorenje s plynovou varnou platňou sa postará o ostatné. Veľký povrch BigSurface, výkonné horáky ChefBurners a ďalšie pokrokové vlastnosti vám pomôžu pri tých najbláznivejších nápadoch pri varení. Zapáľte v sebe inšpiráciu a prekvapte svojich milovaných dokonalými domácimi jedlami.
 
 

Dostatok miesta pre každú panvicu alebo hrniec


Zväčšená varná plocha a väčšie vzdialenosti medzi horákmi poskytujú dostatok priestoru pre všetky veľkosti panvíc a hrncov. Elegantný a plochý dizajn varných mriežok umožňuje ľahké a hladké posúvanie a aj veľmi veľkých hrncov, s dokonalou stabilitou pre všetky vaše kuchárske dobrodružstvá.
 
 

Mimoriadne odolný, mimoriadne hladký povrch


Kvalita a typ smaltu sú pre prevádzku rúry mimoriadne dôležité. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne teplo a to aj pri pyrolitickom čistení pri 500°C. Bez mikro pórov sú povrchy rúry a plechov odolné voči najvyšším teplotám, mikrovlnám či pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú reflexiu a poskytuje dodatočnú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér rúry vždy bezpečný a sterilný.
 
 

Jednoduché, pohodlné čistenie


Vďaka špeciálnemu smaltu vysokej kvality prináša funkcia AquaClean ešte účinnejší a jednoduchší spôsob čistenia vnútra rúry. Stačí len naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean po každom pečení. Výsledky sú viditeľné na celom povrchu vnútra rúry a plechoch na pečenie už v priebehu 30 minút. Mastnota a škvrny sa vlhkom zmäkčia, potom ich stačí jednoducho utrieť jemnou utierkou.
 
 

Stačí jemný dotyk


Na tiché zatvorenie dvierok sporáka stačí jemný dotyk, dvierka sa zatvoria bez akéhokoľvek hluku.
 

Viac priestoru pre viac voľnosti pri pečení


Zväčšený objem rúry (až do 70 litrov) umožňuje prípravu väčšieho množstva jedla naraz. Optimalizovaný prúd vzduchu cirkuluje vo vnútri rúry úplne voľne a vďaka veľkému objemu BigSpace zvládnu sporáky Gorenje bez problémov upiecť aj veľkú morku.

Dodatočné parametre

Kategória: Kombinované sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 40 kg
? Príkon: 3,3 kW
? Hĺbka: 60 cm
? Šírka: 50 cm
? Výška: 85 cm
? Energetická trieda: A
Čistenie rúry: AquaClean
Farebné prevedenie: Nerez
Funkcie: poistka horáka, integrované zapaľovanie, tlmené dovieranie dvierok, teleskopický výsuv 1x
Objem rúry: 71 L
Počet platničiek: 4
Pripojenie: 220 - 240 V, zemný plyn
Programy rúry: Rýchly predohrev rúry, Spodné a horné vyhrievacie teleso s parou, Malé infra grilovacie teleso, Veľké infra grilovacie teleso, Veľké infra grilovacie teleso s ventilátorom, Spodné teleso s kruhovým vyhrievacím telesom a parou, Kruhové vyhrievacie teleso s parou, Spodné vyhrievacie teleso s ventilátorom, WarmPlate ohrievanie tanierov, Rozmrazovanie, AquaClean čistenie rúry vodou
Sieťový kábel: áno
Typ dosky: plynová
Vysúvanie plechu: závesné rošty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: