sporák Mora K560AW + kupón BonusServis 5 rokov|5 rokov záruka

Biely kombinovaný sporák Mora K 560 AW s multifunkčnou rúrou Vás prekvapí energeticky úspornú triedou "A". Plynové horáky sú kryté dvojdielnou mriežkou STABIL PLUS a integrované zapaľovanie horákov je riešené priamo v samotnom ovládacom gombíku plynu, stačí iba jednou rukou otočiť požadovaným…

Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 6624
€279 –11 % €249
sporák Mora K560AW + kupón BonusServis 5 rokov|5 rokov záruka
560a
Akcia Výpredaj
€279 –11 %

Kombinovaný voľnestojaci sporák Mora K 560 AW s plynovou varnou doskou a elektrickou rúrou v bielej farbe. Varná doska je vybavená bezpečnostnými poistkami Stop Gas pre 4 horáky a smaltovanou bezpečnostnou dvojdielnou mriežkou Stabil plus. Horáky sú ovládané otočnými gombíkmi s integrovaným zapaľovaním. Regulácia tepoty v rúre je v rozmedzí 50 - 275 °C. Rúra disponuje funkciou EcoClean na pohodlné čistenie a osvetlením. Sporák Mora K 560 AW má objem rúry 62 l s chladnými dvierkami. V spodnej časti rúry sa nachádza praktický úložný priestor.

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Mora K 560 AW voľne stojaci v bielom prevedení. Ovládanie je s integrovaným zapaľovaním horákov, pomocou šiestich otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Sporák je vybavený praktickým úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Sporák je zaradený do energetickej triedy A.

Jednoduchá funkčnosť

Rúra sporáku je elektrická, ponúka presnú reguláciu teploty rúry od 50 do 275 °C. Varná doska ovládaná otočnými gombíkmi s integrovaným zapaľovaním je vybavená 4 plynovými horákmi, ktoré sú chránené dvojdielnou smaltovanou ochrannou mriežkou Stabil plus. Nemusíte sa viac obávať o bezpečnosť mriežka chráni proti prevrnutiu nádoby. Rúra disponuje prelisovými vodítkami s 1 roštom. Celkový objem rúry je 62 l. Spodná časť rúry poskytuje úložný priestor pre vaše plechy alebo iné kuchynské potreby. Sporák je dodávaný v šírke 50 cm.

Poistka StopGas

Horáky kombinovaného sporáka Mora K 560 AW sú vybavené bezpečnostnými poistkami STOPGAS, ktoré eliminujú samovoľné vypnutie a prípadný únik plynu. Táto poistka automaticky uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka, napríklad pri pretečení obsahu hrnca alebo pri prievane a zaručí vám tak maximálnu bezpečnosť pri varení.

Dodatočné parametre

Kategória: Kombinované sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 40 kg
? Príkon: 2,2 kW
? Hĺbka: 60 cm
? Šírka: 50 cm
? Výška: 85 cm
? Energetická trieda: A
Čistenie rúry: EcoClean
Farebné prevedenie: Biela
Funkcie: poistka horáka, integrované zapaľovanie
Objem rúry: 62 L
Počet platničiek: 4
Pripojenie: 220 - 240 V, zemný plyn
Programy rúry: Rozmrazovanie, Horné a spodné vyhrievacie teleso, Horné teleso s ventilátorom, Horné vyhrievacie teleso, Kruhové teleso s ventilátorom, Ohrev tanierov, Spodné teleso s ventilátorom
Sieťový kábel: áno
Typ dosky: plynová
Vysúvanie plechu: prelisy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: