sporák Mora K668AW + kupón BonusServis 5 rokov|5 rokov záruka

Multifunkčná rúra s 8 funkciami - horné a dolné vyhrievacie teleso, kruhové teleso s ventilátorom, dolné teleso s ventilátorom, horné teleso s ventilátorom, horné vykurovacie teleso, ohrev tanierov, rozmrazovanie, EcoClean

Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 6320
€329
sporák Mora K668AW + kupón BonusServis 5 rokov|5 rokov záruka
668AW
Akcia Výpredaj

Kombinovaný sporák Mora K 668 AW v bielom prevedení s multifunkčnou rúrou vás prekvapí energeticky úspornou triedou A a aj vnútorným objemom rúry 70 l.

Plynové horáky osadené poistkou STOP GAS s integrovaným zapaľovaním sú kryté dvojdielnou mriežkou STABIL PLUS, ktorá zaisti bezpečný posun riadu vo všetkých smeroch. 

Jednoduchá a rýchla údržba

Tiež Vás nebaví tráviť svoj voľný čas upratovaním a údržbou domácnosti? Rúra Mora sa zvládne vyčistiť skoro sama vďaka funkcii EcoClean.

Všetko, čo je potrebné urobiť, je naliať pol litra vody napríklad do pekáča a potom navoliť na ovládaní rúry program EcoClean. Po cca 30 minútach už môžete sledovať výsledok, ktorým je viditeľne čistý povrch celého vnútra rúry vrátane prípadných pekáčov a plechov.

Mastnota či zapečené škvrny uvoľnenou parou zmäknú, a potom ich stačí jednoducho utrieť handričkou.

Veľké množstvo funkcií

Aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky naozaj pri každom varení, disponuje rúra MORA celým množstvom funkcií, ktoré vám to umožnia a vy si navyše celý proces prípravy pokrmov oveľa viac užijete.

Jedná sa napríklad o voľbu horného a dolného ohrevu, kedy môžete aktivovať aj oba súčasne, funkciu rýchleho predhriatia, ktorá vám ušetrí mnoho drahocenného času, gril či rozmrazovanie. V neposlednom rade určite oceníte režim na ohrev tanierov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kombinované sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 40 kg
? Príkon: 2,2 kW
? Hĺbka: 60 cm
? Šírka: 50 cm
? Výška: 85 cm
? Energetická trieda: A
Čistenie rúry: EcoClean
Farebné prevedenie: Biela
Funkcie: poistka horáka, integrované zapaľovanie, tlmené dovieranie dvierok, teleskopický výsuv 1x
Objem rúry: 70 L
Počet platničiek: 4
Pripojenie: 220 - 240 V, zemný plyn
Programy rúry: Rozmrazovanie, Horné a spodné vyhrievacie teleso, Horné teleso s ventilátorom, Horné vyhrievacie teleso, Kruhové teleso s ventilátorom, Ohrev tanierov, Spodné teleso s ventilátorom, Digitálny časový spínač
Sieťový kábel: áno
Typ dosky: plynová
Vysúvanie plechu: závesné rošty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: