sporák Mora K868AS + kupón BonusServis 5 rokov|5 rokov záruka

Typ varnej dosky: Plynová, Gril: Áno, Počet horákov/varných zón: 4, Počet plynových horákov: 4

Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 7539
€389 –13 % €339
sporák Mora K868AS + kupón BonusServis 5 rokov|5 rokov záruka
sporák Mora K868AS  + kupón BonusServis 5 rokov|5 rokov záruka
Akcia Výpredaj
€389 –13 %

Kombinovaný voľnestojaci sporák Mora K 868 AS s plynovou varnou doskou a multifunkčnou elektrickou rúrou MF11 vo farbe inox look. Varná doska vybavená bezpečnostnými poistkami Stop Gas pre 4 horáky a smaltovanou bezpečnostnou dvojdielnou mriežkou Stabil plus. Sporák má zabudovaný dotykový časový spínač s hodinami. Horáky sú ovládané otočnými gombíkmi s integrovaným zapaľovaním. Regulácia tepoty v rúre je v rozmedzí 50 - 275 °C. Rúra disponuje funkciou EcoClean na pohodlné čistenie, funkciou rozmrazovania, funkciou ohrevu tanierov, veľkým grilom 2700 W, výsuvnými teleskopickými roštmi (1 úroveň) a osvetlením. Štandardnou výbavou rúry sú 1 rošt, 1 MAXI pekáč XXL 8 l a 1 plech. Sporák Mora K 868 AS má objem rúry 70 l s chladnými dvierkami. V spodnej časti rúry sa nachádza praktický úložný priestor. Elektrické napätie 230 V. Rozmer: 50cm.

 

 

Jednoduchý ale účelný

Kombinovaný sporák Mora K 868 AS voľne stojaci v ital inox prevedení. Ovládanie je s integrovaným zapaľovaním horákov, pomocou šiestich otočných gombíkov. Tie sú umiestnené v prednej časti a ich hlavnou prednosťou je ich intuitívne rozmiestnenie, takže automaticky siahnete po tom správnom ovládači. Gombíky esteticky dopĺňa zabudovaný dotykový časový spínač s hodinami pre naprogramovanie času pečenia. Sporák je vybavený praktickým úložným priestorom v spodnej časti. Môžete v ňom uskladňovať plechy alebo iný kuchynský riad, ktorý budete mať v prípade potreby vždy nablízku. Sporák je zaradený do energetickej triedy A.

Jednoduchá funkčnosť

Rúra sporáku je elektrická, ponúka presnú reguláciu teploty rúry od 50 do 250 °C. Varná doska ovládaná otočnými gombíkmi s integrovaným zapaľovaním je vybavená 4 plynovými horákmi, ktoré sú chránené dvojdielnou smaltovanou ochrannou mriežkou Stabil plus. Nemusíte sa viac obávať o bezpečnosť, mriežka chráni proti prevrnutiu nádoby. Celkový objem rúry je 70 l. Spodná časť rúry poskytuje úložný priestor pre vaše plechy alebo iné kuchynské potreby. Sporák je dodávaný v šírke 50 cm. Elektrické napätie: 230 V.

Multifunkčná rúra

Multifunkčná rúra sporáku je elektrická a ponúka 11 funkcií. Okrem bežného pečenia ponúka širokú škálu možností ako napr horné, dolné a kruhové vyhrievacie teleso, ventilátor s horným, dolným a kruhovým telesom ventilátoru, rozmrazovanie, ohrev tanierov, veľkým grilom 2700 W a osvetlením. Prispôsobený je aj termostat, ktorý udrží stabilnú teplotu rúry. Rúra podporuje aj funkciu čistenia rúry Eco Clean. Multifunkčný sporák prichádza s novým a komfortným závesom dvierok Komfort a tlmeným zatváraním. Teplotu môžete nastaviť od 50 – 250 °C. Výsuvné teleskopické rošty (1 úroveň) uľahčujú manipuláciu s plechmi a roštami. Príslušenstvo v balení sporáka: 1 x rošt rúry, 1 x pekáč MAXI XXL 8 l a 1 x plech.

Dodatočné parametre

Kategória: Kombinované sporáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 40 kg
? Príkon: 3,2 kW
? Hĺbka: 60 cm
? Šírka: 50 cm
? Výška: 85 cm
? Energetická trieda: A
Čistenie rúry: EcoClean
Farebné prevedenie: Sivá
Funkcie: poistka horáka, integrované zapaľovanie, tlmené dovieranie dvierok, teleskopický výsuv 1x
Objem rúry: 70 L
Počet platničiek: 4
Pripojenie: 220 - 240 V, zemný plyn
Programy rúry: Rýchly predohrev rúry, Rozmrazovanie, Horné a spodné vyhrievacie teleso, Horné teleso s ventilátorom, Horné vyhrievacie teleso, Kruhové teleso s ventilátorom, Ohrev tanierov, Spodné teleso s ventilátorom, Digitálny časový spínač, Spodné a kruhové teleso s ventilátorom
Sieťový kábel: áno
Typ dosky: plynová
Vysúvanie plechu: závesné rošty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: