sušička AEG T8DBE48SC + 5 ročná záruka ZADARMO

Kondenzačná sušička AEG T8DBE48SC v energetickej triede A++ pojme 8 kg. Sušička má ovládanie v češtine a vďaka systému AbsoluteCare zaistí perfektnú starostlivosť o vaše odevy.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 4329
€699
sušička AEG T8DBE48SC + 5 ročná záruka ZADARMO
remote.jpg (8)
Výpredaj

TECHNOLÓGIA ABSOLUTECARE® – STRÁŽCA vlnených svetrov a funkčného oblečenia
Funkčné oblečenie. Hodváb. Vlna. Garantujeme, že s programami na mieru môžete dať bez obáv do sušičky čokoľvek. Iba systém AbsoluteCare® ponúka programy prispôsobené všetkým druhom materiálov. Dosiahnete skvelé výsledky, staráte sa o oblečenie a chránite ho pred poškodením. Bez obáv sušte aj odevy určené výlučne na ručné pranie. Patentované sušiace cykly majú špeciálne pohyby bubna, ktoré zabraňujú zrazeniu alebo splstnateniu citlivých tkanín.

 

TECHNOLÓGIA ProSense™ – STRÁŽCA KAŽDODENNÉHO OBLEČENIA
Technológia ProSense® využíva vyspelé senzory vlhkosti a teploty. Na základe nameraných hodnôt prispôsobuje čas sušenia a spotrebu energie podľa aktuálnej dávky bielizne. A nezáleží na tom, či sušíte len pár kusov bielizne alebo celú hromadu. Tým šetrí čas a energiu a zároveň chráni vaše obľúbené odevy, ktoré tak radi nosíte.

 

TECHNOLÓGIA SENSIDRY®
Sušičky AEG s technológiou SensiDry® sušia pri nízkych teplotách a využívajú precízne senzory na monitorovanie cyklu sušenia. Odevy preto nebudú nikdy vystavené zbytočnému teplu a dlhšie si zachovajú štruktúru, ktorú mali ešte ako úplne nové. Nízka teplota navyše pomáha šetriť energiu.

 

ŠTART
Ak si želáte zapnúť sušičku v čase, keď je lacnejšia elektrina, alebo mať bielizeň usušenú ráno hneď po prebudení, je vhodné použiť funkciu odloženého štartu.

 

Reverzibilné DVIERKA
Chcete si nastaviť dvierka presne tak, ako potrebujete? Iba u sušičiek AEG máte istotu, že si môžete zmeniť otváranie dvierok podľa vašej potreby, a to do 4 rôznych polôh.

 

 

ÚČINNÝ FILTER ÖKOFLOW
Iba sušičky AEG sú vybavené filtračným systémom ÖKOFlow, extrémne účinným filtrom, ktorý je ľahko na dosah a dobre sa čistí. Bežné sušičky majú niekoľko filtrov a ak ich nevyčistíte všetky, spotreba energie sa zvýši. Vďaka jedinému filtru sušičky AEG usuší každú náplň bez námahy a udrží si účinnosť a energetickú úspornosť.

 

OUTDOOR PROGRAM
Obnovuje odolnosť voči vode lepšie ako sušenie na vzduchu. Nový program na sušenie športových odevov je pre vodeodolné, priedušné materiály ešte lepšie ako sušenie na vzduchu. Využíva správne množstvo tepla k obnoveniu účinnosti funkčnej membrány. Postará sa o to, aby športové oblečenie ďalej efektívne plnilo svoju funkciu.

 

NAJŠETRNEJŠIA STAROSTLIVOSŤ O VAŠU BIELIZEŇ
Oficiálny certifikát Woolmark Blue garantuje, že bezpečne usuší tie najchúlostivejšie materiály. Partnerstvo AEG s popredným svetovým výrobcom pracích prostriedkov Procter & Gamble prináša zaručene najefektívnejšie využívanie pracích prostriedkov a aviváže.

 

Programy:

  • Bavlna
  • Syntetika
  • Mix
  • Vlna
  • Jednoduché žehlenie – ľahko udržiavateľné tkaniny, pri ktorých je potrebné minimum žehlenie. Výsledky sušenia sa môžu líšiť podľa druhu tkaniny.
  • Posteľná bielizeň – na sušenie posteľnej bielizne ako: jednoduché a dvojité plachty, obliečky na vankúš, prikrývka na posteľ
  • Hodváb
  • Športové oblečenie
  • Outdoorové oblečenie

Dodatočné parametre

Kategória: Sušičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 40 kg
? Farba: Biela
? Hĺbka: 60 cm
? Šírka: 60 cm
? Výška: 85 cm
? Energetická trieda: A++
? Hlučnosť: 66 dB
Typ: Samostatne stojaca
Funkcie: Odložený štart, Tepelné čerpadlo, Displej, Osvetlenie bubna
Kapacita sušičky: 8 kg
Odhadovaná ročná spotreba energie: 235 kWh/annum
Účinnosť: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: