sušička Hoover ND4 H7A1TSBEX-S + 5 ročná záruka ZADARMO

Kód: 5980
Výpredaj
Značka: HOOVER
€499
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

+ 5 ročná záruka na celý spotrebič ZADARMO

Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom H-DRY 500 SLIM Wifi + Bluetooth, aplikácia hOn, tepelné čerpadlo, AC motor, A+, 67 dB(A), certifikácia Woolmark Apparel Care

Detailné informácie

Podrobný popis

5 ROKOV PLNÁ ZÁRUKA

Pre uplatnenie 5 ročnej záruky je potrebná registrácia do 14 dní od zakúpenia výrobku na 

www.registracia-zaruka.sk

 

So sušičkou HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S je sušenie ľahké a rýchle

Sušička bielizne HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S sa prispôsobí všetkým vašim potrebám. Pohodlné nastavenie zvládnete vďaka dotykovému displeju, na ktorom si môžete zvoliť jednu zo 4 senzorových úrovní sušenia.

Sušička bielizne HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S

Sušička HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S s dotykovým displejom

Aby ste mali úplný prehľad o všetkých programoch a funkciách, je sušička HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S vybavená prehľadným dotykovým displejom, ktorý je v češtine či slovenčine. Ovládanie je intuitívne a zvládne ho naozaj každý. 5-miestny textový displej vám ponúka možnosť zvoliť program a funkcie, ktoré budú vyhovovať vašim odevom.

Sušička bielizne HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S

Veľmi šetrné sušenie vlny

Spotrebič HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S ponúka okrem iného aj certifikovaný program Woolmark Apparel Care, ktorý je ideálny na šetrné sušenie vlny. Vďaka tomuto skvelému programu budete mať dokonale postarané o vaše odevy. O vlnené oblečenie sa HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S postará bez zničenia vlákien, zabraňuje opotrebovaniu, tvorbe žmolkov a obmedzuje trenie odevov. Zároveň tiež starostlivo kontroluje teplotu sušenia tak, aby bola vaša bielizeň perfektne suchá a voňavá.

Sušička bielizne HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S

HOOVER ponúka senzorové sušenie so 4 úrovňami

Smart sušička HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S je tiež vybavená 4 úrovňami sušenia. Vybrať si môžete z úrovne extra suchej, ktorá je vhodná na bielizeň, ktorú chcete uložiť do šatníka alebo si ju rovno obliecť. Pokiaľ budete chcieť bielizeň žehliť, odporúčame využiť úroveň na bielizeň s miernou vlhkosťou. Ďalšia úroveň je vhodná na zavesenie na ramienko.

 

Komfortné používanie sušičky HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S

Komfortné používanie sušičky HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S je základom! K tomu určite prispeje aj praktická nádoba na vodu, ktorá sa veľmi jednoducho vylieva.

Sušička bielizne HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S

Sušička bielizne HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S s nádobou na vodu

Súčasťou sušičky bielizne HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S je taktiež dizajnovo vyhotovená nádoba na vodu AquaVision, ktorá vám umožní lepšie kontrolovať hladinu vodu. Následné vylievanie je potom úplná hračka. Jednoducho nádobku vyberiete, vylejete a opäť vrátite do tela sušičky HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S. Vďaka tomu ušetríte množstvo energie, vody aj času.

Sušička bielizne HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S

Hlasoví asistenti pre ľahkú komunikáciu so sušičkou HOOVER

Mimo aplikáciu môžete sušičku HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S ovládať aj prostredníctvom hlasových asistentov v smart domácnosti, ako je Amazon Alexa a Google Assistant. Ovládanie je dostupné v angličtine, taliančine, francúzštine, španielčine, nemčine a ruštine.

Sušička HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S s 16 programami

Sušička HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S je . vybavená 16 programami, ktoré sa perfektne postarajú o vašu bielizeň. Môžete si vybrať z týchto programov: Biele, Bavlna, Vlna, Woolmark Apparel Care certifikácia, Športová obuv, Syntetika, Košele, Džínsy, Športové oblečenie, Starostlivosť o jemnú bielizeň, Osvieženie, Antialergénne, Rýchla starostlivosť 30, 45, 59 min, All in One, Auto Care.

Sušička bielizne HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S
 

Prispôsobte si sušenie v sušičke HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S

Komfortné sušenie bielizne v sušičke HOOVER ND4 H7A1TSBEX-S zaistí funkcia odloženého štartu až o 24 hodín. Sami si tak prispôsobíte začiatok aj koniec sušenia. Stačí sa rozhodnúť, kedy potrebujete ukončiť cyklus sušenia a sušička automaticky vypočíta čas začatia.

Dodatočné parametre

Kategória: Sušičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 40 kg
? Farba: Biela
? Hĺbka: 46,5 cm
? Šírka: 59,6 cm
? Výška: 85 cm
? Energetická trieda: A+
? Hlučnosť: 67 dB
Typ: Samostatne stojaca
Funkcie: Odložený štart, Tepelné čerpadlo, Displej, Ovládanie mobilom
Inteligentné funkcie: Diaľkové ovládanie, Hlasové ovládanie
Kapacita sušičky: 7 kg
Odhadovaná ročná spotreba energie: 212 kWh/annum
Pripojenie: WiFi, Bluetooth
Účinnosť: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: