Práčka Gorenje W2A84CS s predným plnením

0 Hodnotenie
439,00 €
399,00 €
Ušetríte:
40,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 439,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 399,00 €
Cena bez DPH 325,83 €
Ušetríte -40,00 €
Kód tovaru: 1054
 Späť na: Práčky

Práčka Gorenje W2A84CS s predným plnením

Automatická práčka - voľne stojaca · W2A84CS
Energetická trieda: A-30% - o 30% nižšia spotreba energie než energetická trieda A, Konštrukčný typ: Voľne stojaci, Náplň pre pranie: 8 kg, Počet otáčok odstredenia: 1400 ot./min., Šírka produktu: 600 mm, Výška produktu: 850 mm

Bubon WaveActive
Jemné ošetrenie akéhokoľvek oblečenia
Unikátny vlnový profil bubna v kombinácii so špeciálnymi vlnovými 3D rebrami poskytuje najstarostlivejšie ošetrenie Vášho oblečenia pre dokonalo čistú bielizeň s minimom pokrčenia.

Do hĺbky vyprané a jemné oblečenie bez zmäkčovadiel
Zabudnite na aviváž! Dodatočné ošetrenie parou na konci vybraného programu významne redukuje tvorbu záhybov, odstraňuje pachy a baktérie. Vaše oblečenie bude dôkladne čisté, menej pokrčené a jemnejšie.

Výkonný a pritom tichý motor
Tento tichý, no napriek tomu veľmi výkonný motor je navrhnutý pre dlhú životnosť vašej práčky, pričom šetrí energiu pri každom cykle.

Vaše obľúbené oblečenie vždy pripravené na nosenie
Vďaka tomuto rýchlemu a intenzívnemu praciemu programu vhodnému pre polovičnú náplň vám na opranie vášho oblečenia stačí menej ako jedna hodina.

Určí za Vás najoptimálnejšiu dávku pracieho prostriedku
DoseAid vám vždy pomôže nájsť tú optimálnu dávku pracieho prostriedku bez ohľadu na množstvo bielizne, ktoré vložíte do práčky, takže môžete oddychovať a byť si istí, že prací prostriedok používate tým najekonomickejším a najzdravším spôsobom.

Pranie bez rozmýšľania
Nemôžete sa rozhodnúť, ktorý program si zvoliť? Zvoľte si jednoducho AutoWash a Vaša práčka vyberie ten najlepší prací cyklus pre vaše oblečenie. S týmto programom môžete zostať pokojní, vaša bielizeň sa vyperie dokonale, bez ohľadu na materiál.

Vždy svieže oblečenie
Tento unikátny program využíva parný generátor na výrobu veľkého množstva pary, ktorý osviežuje oblečenie a uľahčuje žehlenie.

Rozlúčte sa s alergiami
Chráňte svoju rodinu pred alergiami intenzívnym pôsobením pary. Tá účinne odstraňuje alergény, ako sú prachové roztoče či srsť z domácich miláčikov a to bez poškodenia vášho oblečenia.

Iba tri kroky a všetko je pripravené
Používateľsky jednoduché rozhranie s centrálne umiestneným ovládačom vám umožňuje spustiť pranie iba v troch jednoduchých krokoch; zapnite práčku, zvoľte program a stlačte tlačidlo štart! Neobsahuje komplikované pod menu pre výber extra funkcií a nastavení, tie cez dotykový panel, vďaka čomu sa vaše oblečenie operie presne tak, ako potrebujete.

Monitorovanie vašej uhlíkovej stopy
Indikátor EcoEye vám v reálnom čase poskytuje spätnú väzbu o spotrebe energie a vody pre zvolený program.

Extra ochrana pre citlivú pokožku
Program AntiAllergy používa vyššie teploty a dodatočné pláchanie, čím účinne odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku na tkaninách. Alergény, ktoré by mohli spôsobiť nepríjemné pocity, sa odstránia a citlivá pokožka je tak ochránená.

Väčšia stabilita a menej vibrácii
Zvýšená stabilita a výrazne menej vibrácií vďaka bočným a spodným panelom StableTech významne znižuje úroveň hlučnosti aj pri najvyšších rýchlostiach odstreďovania.

Vždy príjemne voňavá bielizeň
Pranie s pracím práškom pri nižších teplotách môže viesť k ideálnym podmienkam pre tvorbu baktérií, ktoré by mohli spôsobiť nepríjemný zápach bielizne. SterilTub odstráni akékoľvek baktérie vo vnútri práčky a zabezpečí, že vaše oblečenie bude vždy sviežo voňať.

Hladké dvierka bez viditeľných šraubov
Veľké dvierka vyrobené z jedného kusu plastu zaisťujú stabilitu a zabraňujú otravnému vŕzganiu alebo škrípaniu. Otvárajú sa až do 180 stupňov, vďaka čomu je vyberanie bielizne z bubna čo najjednoduchšie. Dvierka sú navyše bez viditeľných šraubov čo uľahčuje čistenie.

Dokonalé prispôsobenie požiadavkám vašej bielizne
Naša technológia zabezpečuje, že každý druh tkaniny sa vyperie čo najlepšie pri optimálnej kombinácii teploty, množstva vody, času prania a rýchlosti odstreďovania. Tieto nastavenia môžete ďalej upraviť rôznymi pracími režimami, vďaka čomu nájdete tú pravú kombináciu podľa vašej aktuálnej potreby.

Bezpečnosť pre zvedavé deti
Počas prania zostanú dvere zamknuté, čím sa zabráni tomu, aby ich otvorilo aj najzvedavšie dieťa. Kvôli zvýšenej ochrane je možné ovládací panel uzamknúť stlačením špeciálnej kombinácie klávesov, čo znemožňuje neúmyselné zmeny nastavení.

Už žiadne otravné pípanie
Práčky WaveActive nie sú šetrné len k vašej bielizni, ale aj k vášmu sluchu. Jemné tóny vás nežne upozorňujú na funkcie alebo programy, ktoré ste zvolil

Jednoduchý výber otáčaním ovládača
JoggerDial zabezpečuje rýchly a jednoduchý výber programov prania. Vďaka LED indikátoru je zvolený program jasne viditeľný zo všetkých uhlov a bez ohľadu na okolité svetlo.

Zabudli ste na niečo?
Pomocou funkcie StopAddGo môžete jednoducho prania prerušiť počas prvých fáz prania a pridať alebo odstrániť bielizeň.

Energetická trieda A-30% - o 30% nižšia spotreba energie než energetická trieda A
StableTech bočné steny - výrazne znížené vibrácie a vyššia stabilita počas prania
Náplň pre pranie 8 kg
Objem bubna 54 l
Počet otáčok odstredenia 1400 ot./min.
WaveActive bubon
Invertorový motor PowerDrive
Dĺžka programu (jemné 30/40 °C) 67 min
Dĺžka programu 40 °C 195 min
Dĺžka programu 60 °C 214 min
Dĺžka programu 90/95 °C 218 min
Spotreba vody (jemné 30/40 °C) 45 l
Spotreba vody (bavlna 40 °C) 54 l
Spotreba vody (bavlna 90/95 °C) 75 l
Spotreba vody (vlna 30 °C) 45 l

Programy
Počet programov 14
Bavlna, Program pre ručné pranie a vlnu, Mix syntetika, Eco 40–60 °C, PowerWash 59', SteamRefresh, AutoWash automatické pranie, Košele, AntiAllergy program vhodný pre alergikov, Odstreďovanie, Samočistiaci program bubna práčky SterilTub, Pláchanie/Aviváž, NormalCare, EcoCare, TimeCare

Vlastnosti
SteamTech dodatočné ošetrenie parou
DoseAid indikátor dávkovania pracieho prostriedku
Elegantné dvierka bez viditeľných skrutiek
Tichá prevádzka
SoftSound jemný zvukový signál ukončenia programu
Senzor hladiny vody
Kontrola stability SCS
Pranie za studena 15 °C
Dávkovacia zásuvka pracieho prostriedku 3 komorová

Ochrana proti pretečeniu
Detská poistka
Servisná diagnostika
Elektronický zámok dverí

Technické informácie
Hladina hluku (odstreďovanie) dB(A) 74
Uroveň hluku (pranie) 53
Materiál vane Carbotech vaňa
Šírka produktu 600 mm
Výška produktu 850 mm
Hĺbka produktu 545 mm
Hmotnosť 67.8 kg
Elektrické napätie 220-240 V
Príkon 2000 W

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť