Práčka Haier I-Pro Series 7 HW100-B14979 s predným plnením

0 Hodnotenie
599,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 599,00 €
Cena bez DPH 499,17 €
Ušetríte
Kód tovaru: 3101
 Späť na: Práčky

Kúp si set práčky a sušičky Haier a získaj cashback 100 €

Viac informácií TU (V prípade, že máte záujem o iný typ práčky alebo susičky Haier, neváhajte nás kontaktovať, radi sa na to pozrieme a naceníme Vám ich)

Práčka Haier I-Pro Series 7 HW100-B14979 s predným plnením

Ultra tichý chod práčky
Kapacita 10 kg
Bubon s vankúšikmi pre jemnú bielizeň
Refresh
Osvetlenie bubna

I-Pro Series 7
Hlavným cieľom vytvorenie radu práčok Haier I-Pro Series 7 (979 Series) je poskytnutie výsledkov prania na profesionálnej úrovni v pohodlí vášho domova. Každá z funkcií bola navrhnutá tak, aby navyšovala výkon a súčasne znižovala hluk a spotrebu energie, šetrila váš čas a dokonca vám umožňovala upraviť podľa potreby dobu trvania jednotlivých cyklov. Preto sú práčky rady I-Pro Series 7 skvelou voľbou pre tých, ktorí požadujú špičkové výsledky prania bielizne za kratšiu dobu a bez akýchkoľvek kompromisov.

Aj ta najjemnejšie bielizeň bude vyzerať po vypraní ako nová
Bubny práčok Haier ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie tkaniny zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je vyperiete. Špeciálne vankúšiky v bubne sa starajú o to, že vaša bielizeň sa pri otáčaní bubna jemne skĺzne po povrchu, nikde sa nezachytí látku a počas pani nedôjde k poškodeniu jeho kvality.

Profesionálna starostlivosť z prostredia domova
Funkcia Refresh osvieži vaše oblečenie novým vysoko efektívnym spôsobom - pomocou technológie mikropar - ktoré odstraňujú pachy, jemný prach i alergény, a zároveň chráni vlákna vášho oblečenia tak, že sa na ňom netvoria záhyby. Za púhych 20 minút sa tak postará bez použitia čistiaceho prostriedku o výsledky rovnaké, ako z profesionálnej čistiarne.

Nasvietený bubon pre ešte väčší prehľad
Stratené ponožky už nebudete hľadať - vďaka osvetlenie vnútri bubna nezabudnete ani v práčke ani jeden kúsok bielizne!

Čistá práčka = čistá bielizeň
Vnútro práčky je pokrytý exkluzívnym materiálom, ktorý chráni jej najcitlivejšie oblasti. ABT antibakteriálna ochrana chráni pred tvorbou plesní a baktérií v citlivých oblastiach, ako je zásuvka na prací prostriedok a tesnenia okienka, pre hygienickejšie pranie.

Vyššia úroveň technológie prania
Táto práčka používa digitálne vnútorné váhy na váženie bielizne, predtým ako sa program spustí, automaticky upraví spotrebu vody a dĺžku cyklu a zaistí tak vynikajúce výsledky. Minimálnu spotrebu potom garantuje motor Direct Motion.

Plnou parou vpred proti škvrnám!
Táto šikovná funkcia v práčkach Haier rozptyľuje paru a čistiaci prostriedok vnútri bubna, uvoľňuje vlákna vašej bielizne a lepšie odstraňuje aj zaschnuté nečistoty a škvrny. Uľahčuje tiež žehlenie vášho oblečenia, a tak vám zostáva viac času na veci, ktoré máte radi.

Čistá práčka sa postará o hygienickejšie praní
Užitočný systém čistenia Smart Dual Spray je automatický systém čistenia vašej práčky, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Nielen, že zabezpečí hygienickejšie pranie bielizne, ale tiež zlepší dlhšiu životnosť práčky!

Spoľahlivý, efektívny, jednoduchý - motor Direct Motion
Motor Direct Motion bez pásu je priamo pripojený k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie, predlžuje jeho životnosť a zároveň znižuje spotrebu energie a vody (až A +++ - 50%).

Flexibilita v nastavenie dĺžky cyklu
Inteligentna funkcia I-Time ponúka možnosť úpravy dĺžky pracích cyklov podľa vašich preferencií. Dĺžku cyklu tak môžete skrátiť tak, aby ste pohodlne stíhali ďalšie naplánované aktivity.

Také ticho, že sa aj vy budete báť prehovoriť
Táto práčka pracuje v porovnaní s ostatnými modelmi na trhu s polovičným objemom vďaka motoru Direct Motion. Vďaka konštrukcii bez remeňa obsahuje motor menej pohyblivých častí - to znižuje vibrácie (a tým aj hluk) a zvyšuje jeho spoľahlivosť. Užite si čisté prádlo bez narušenia ticha a pokoja domova!

Menej času stráveného praním, viac času na veci, ktoré máte radi
Práčky s kapacitou 10 kg vám umožní prať viac bielizne súčasne, čo vám ušetrí čas, ktorý môžete venovať veciam, ktoré máte radi. Väčším priestorom v bubne môžete znížiť množstvo pracích cyklov ročne, a to až o 44 praní v porovnaní so štandardnou 8 kg práčkou - výrazne tak prispievame k úspore energie a vody!

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI
Názov výrobku / Obchodný kód: HW100-B14979
EAN kód: 6921081586648
Vstavaný / Voľne stojace: Voľne stojaca
typ loading: Predné
Bavlna kapacita (kg): 10
Maximálna rýchlosť odstreďovania (ot./min): 1400

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Motor: Direct Motion
Objem bubna: 0
materiál bubna: Nerez
Typ zástrčky: Schuko
Napätie (V): 220-240

PROGRAMY A FUNKCE
Počet programov: 14
Začať možnosťou oneskorenia: áno (až 24h)
parný: Áno

VZHĽAD
Farba tela: Biela

VÝKON A SPOTREBA
Energetická trieda: A
Trieda účinnosti sušenia odstreďovaním: B
Vážená spotreba energie [100 cyklov, eco 40-60]: 51
Trvanie programu Menovitá kapacita: 3:58
Hlučnosť pradenie Energy opatrené štítkom s označením EN 60704-3: 69
Trieda akustického hluku Airborn: A
Spotreba vody: 51

ROZMERY
výška výrobku: 85
Produkt Šírka: 60
Hĺbka: 53
Výška produktu s obalom (mm): 890
Šírka zabaleného spotrebiča (mm): 653
Hĺbka zabaleného produktu (mm): 646
Hrubá váha (kg): 82
Čistá hmotnosť (kg): 77

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť