Sušička bielizne Gorenje D1E73L/G

0 Hodnotenie
519,00 €
449,00 €
Ušetríte:
70,00 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 519,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 449,00 €
Cena bez DPH 362,50 €
Ušetríte -70,00 €
Kód tovaru: 3448
 Späť na: Sušičky

Sušička bielizne Gorenje D1E73L/G

Energetická trieda: A+++, Náplň pre sušenie: 7 kg, Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom, Konštrukčný typ: Voľne stojaci, Šírka produktu: 600 mm, Výška produktu: 850 mm

Bubon WaveActive
Jemné ošetrenie akéhokoľvek oblečenia
Jedinečný vlnový profil bubna zmäkčuje vlákna pre čo najjemnejšie ošetrenie všetkých druhov textílií. Budete mať dokonale suchú a čo najmenej pokrčenú bielizeň.

Eliminuje problémy s nadbytočnou vlhkosťou pri sušení
Kondenzačná trieda A V sušičkách WaveActive sa v každom cykle sušenia skondenzuje neuveriteľných 90 % vlhkosti z oblečenia, vďaka čomu je sa bielizeň kompletne vysuší a to všetko bez nadbytočnej vlhkosti vo vašom domove. To znamená, že sa do vašej domácnosti, v porovnaní s bubnovými sušičkami s triedou kondenzácie B, vypustí ročne o 55 l vody menej.

Stačia vám tri kroky
Používateľsky jednoduché rozhranie s centrálne umiestneným ovládačom vám umožňuje začať sušenie iba v troch jednoduchých krokoch; zapnite sušičku, zvoľte program a stlačte tlačidlo štart! Neobsahuje komplikované pod menu pre výber extra funkcií a nastavení, tie cez dotykový panel, vďaka čomu sa vaše oblečenie operie presne tak, ako potrebujete.

Účinné sušenie akéhokoľvek množstva bielizne
Dokonca aj najväčšie kusy bielizne budú hneď po vybratí zo sušičky mäkké, rovnomerne vysušené a menej pokrčené vďaka patentovanému obojsmernému systému prúdenia vzduchu. Zauzlené prestieradlá, deky či posteľné obliečky sú odteraz minulosťou.

Dokonalá kombinácia pre vaše potreby
Naša technológia zabezpečuje, že každý druh tkaniny sa vysuší čo najlepšie pri optimálnej kombinácii teploty, otáčok a času. Tieto nastavenia môžete ďalej upraviť rôznymi režimami sušenia, vďaka čomu nájdete tú pravú kombináciu podľa vašej aktuálnej potreby.

Rýchle osvieženie vášho oblečenia
Špeciálny program pre osvieženie vášho oblečenia po športových činnostiach alebo po večeri. Čerstvý vzduch pomáha odstrániť nepríjemné pachy, vôňu jedla či cigariet. Vaše oblečenie bude pripravené na nosenie a takmer také svieže ako čerstvo vyprané už za 30 minút.

Športové oblečenie pripravené na nosenie
Citlivé športové odevy a iné high-tech tkaniny vyžadujú špeciálne ošetrenie. Preto bol tento program vyvinutý špeciálne pre sušenie odevov, ktoré sa bežne nedajú sušiť v sušičke.

Ekonomické a šetrné
Sušičky s tepelným čerpadlom sa vyznačujú vysokou energetickou účinnosťou, ktorá výrazne šetrí energiu a bielizeň suší oveľa šetrnejšie než bežné sušičky. Teplota v sušičke s tepelným čerpadlom dosahuje približne 50 °C, čo umožňuje vysušiť takmer všetky odevy a zároveň zabraňuje ich nadmernému vysušeniu a zrazeniu.

Dokonale usušené bez zamotania
Pri sušení veľkých prestieradiel a inej väčšej posteľnej bielizne v sušičke v nej môže vzniknúť klbko skrútenej bielizne. Program pre posteľnú bielizeň so starostlivo premyslenými algoritmami a otáčanie bubna v oboch smeroch predchádza skrúteniu bielizne a zabezpečuje vynikajúce výsledky sušenia.

Špeciálna starostlivosť o detské oblečenie
Malé detské oblečenie niekedy zostane vlhké aj na konci cyklu sušenia. Tento špeciálny program je určený na to, aby bol každý overal dokonale suchý a čo najmenej pokrčený.

Vysušené v ten správny čas
Naprogramujte začiatok procesu sušenia a nechajte sušičku pracovať vždy, keď je to najvýhodnejšie, napríklad keď je elektrina lacnejšia. Oblečenie sa suší na vopred nastavenú úroveň a je pripravené na žehlenie alebo uloženie do skrine.

Minimálna potreba žehlenia
Nemáte čas vybrať oblečenie zo sušičky hneďo po dokončení suešenia? Sušička WaveActive pravidelne otáča náplň každé tri hodiny po dokončení cyklu, vďaka čomu sa vaše oblečenie nebude zbytočne krčiť.

Menej vibrácií. Menej hluku.
Tieto špeciálne bočné steny minimalizujú vibrácie sušičky, znižujú hluk počas procesu sušenia a vďaka nim je spotrebič ešte stabilnejší.

Už žiadne zabudnuté ponožky
Starostlivo umiestnené LED svetlo elegantne osvetľuje bubon a umožňuje jednoduché naplnenie a vyprázdnenie sušičky.

Hladké dvierka bez viditeľných skrutiek
Veľké dvierka vyrobené z jedného kusu plastu zaisťujú stabilitu a zabraňujú otravnému vŕzganiu alebo škrípaniu. Otvárajú sa až do 180 stupňov, vďaka čomu je vyberanie bielizne z bubna veľmi jednoduché. Dvierka sú navyše bez viditeľných skrutiek, čo uľahčuje čistenie.

Už nikdy nemusíte vyprázdňovať zásobník kondenzátu
Kondenzačnú sušičku s hadicou AutoDrain môžete pripojiť k odpadu, čím si ušetríte starosti s manuálnym vyprázdňovaním zásobníka kondenzátu.

Bezpečnosť pre zvedavé deti
Ovládací panel môžete uzamknúť stlačením špeciálnej kombinácie tlačidiel, čo zabráni deťom použiť spotrebič, keď nie ste v ich blízkosti, a neúmyselne zmeniť nastavenia.

Už žiadne otravné pípanie
Sušičky WaveActive nie sú šetrné len k vašej bielizni, ale aj k vášmu sluchu. Jemné tóny vás upozorňujú na funkcie alebo programy, ktoré ste zvolili.

Senzorová technológia pre efektívnu prevádzku
Inteligentná senzorová technológia automaticky reguluje proces sušenia podľa zvoleného programu, typu bielizne a požadovanej úrovne vysušenia. Senzory zastavia sušenie, keď oblečenie dosiahne zvolenú úroveň, aby sa nesušilo príliš dlho.

Optimálna filtrácia s najlepšími prehľadom o sušení
Sklenené dvierka umožňujú sledovať proces sušenia, zatiaľ čo systém FiltrationSupreme zaisťuje vynikajúcu filtráciu bez obmedzenia prúdenia vzduchu. Patentované riešenie slot-in umožňuje jednoduché čistenie a vnútorné osvetlenie (v závislosti od modelu) zjednodušuje sušenie.

Technické detaily
Všeobecný
Skupina výrobkov: Sušička bielizne
Typ produktu: Kondenzačné sušenie s tepelným čerpadlom
Energetická trieda: A+++
Produktová línia: ESSENTIAL LÍNIA
Farba spotrebiča: Biela
Presklenie dvierok: Kryt dverí
Bočnice StableTech pre menej vibrácii a hluku: Áno

Účinnosť
Trieda účinnosti kondenzácie: A
Náplň pre sušenie: 7 kg
Objem bubna: 117 l
Priemer dverí: 350 mm
Uhol otvárania dvierok: 180 °
Bubon WaveActive: Áno
Motor: Invertorový motor PowerDrive

Ovládanie
Displej: LED displej
Digitálny indikátor odpočítavania: Áno
Jednoduché užívateľské rozhranie: Áno
Osvetlenie bubna: Áno
Tlačidlá: Štart/Pauza

Programy
Počet programov sušenia: 16
Programy: Mix suché, Program pre detské oblečenie, Mix suché na žehlenie, AirRefresh osvieženie oblečenia vzduchom, Posteľná bielizeň, 30 minút, Bavlna do skrine, Bavlna štandard, Košele, 90 minút, Športové oblečenie, 60 minút, Bavlna na žehlenie, Synthetic/mix iron, Vlna, Spodná bielizeň

Funkcie
Dodatočné funkcie: Anticrease systém proti pokrčeniu bielizne, Nastavenie úrovne vysušenia, StartDelay odložený štart, Polovičná náplň
Režimy sušenia: Áno

Vlastnosti
Ionizátor vzduchu: Nie
SteamTech technológia: Nie
TwinAir patentovaný obojsmerný systém prúdenia vzduchu: Áno
AutoDrain - nástavec na priamy odvod kondenzátu do odpadu: Áno
Čistenie filtra: Jednoduché čistenie filtra
Reverzný chod bubna: Áno
Senzory: Senzor vlhkosti
Zvukový signál: SoftSound jemný zvukový signál ukončenia programu
Výber času sušenia: Krokové nastavenie
Indikátor plnej nádoby: Áno
Možnosť nastaviť hlasitosť zvukového signálu: Úroveň regulácie

Bezpečnosť
Detská poistka: Áno

Technické informácie
Úroveň hluku dB(A): 65
Materiál bubna: Nerez
Chladivo: R134A
Výrobok obsahuje fluórované skleníkové plyny: Áno
Množstvo vyjadrené ekvivalentom CO2 (t): 0.543
Množstvo fluórovaných skleníkových plynov: 0.38 kg
Hermaticky uzavreté: Áno
Šírka produktu: 600 mm
Výška produktu: 850 mm
Hĺbka produktu: 625 mm
Šírka zabaleného výrobku: 640 mm
Výška zabaleného výrobku: 870 mm
Hĺbka zabaleného výrobku: 690 mm
Brutto hmotnosť: 52.9 kg
Netto hmotnosť: 51 kg
Elektrické napätie: 220/400 V
Príkon: 700 W

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť