Vstavaná umývačka riadu Gorenje GV671C60

0 Hodnotenie
499,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 499,00 €
Cena bez DPH 415,83 €
Ušetríte
Kód tovaru: 5911
 Späť na: Umývačky riadu

Vstavaná umývačka riadu Gorenje GV671C60 + ZDARMA tablety Finish + 5 ročná záruka

K umývačke riadu získavate zdarma tablety Finish a 5 ročnú záruku na časti umývačky: výhrevné teleso, termostat, vypúšťacie čerpadlo, prehrdzavenie nádrže umývačky.

Energetická trieda: C
Kapacita súprav: 16 ks
TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu
Invertorový motor PowerDrive
Počet košov: 3
Konštrukčný typ: Plne integrovaný
Šírka produktu: 596 mm
Výška produktu: 817 mm

MultiClack systém
Prisposobené každému jednému hrncu
Skutočne jednoduchý systém nastavenia koša s dvoma alebo tromi úrovňami výšky vám umožní vložiť aj tie najväčšie hrnce a taniere, čo robí interiér vašej umývačky plne prispôsobiteľným vašim aktuálnym potrebám.

Bezchybná prevádzka filtra
Systém oplachovania filtra s automatickou prevenciou proti upchatiu zaisťujú optimálnu prevádzku filtra, s výrazne menej čistením.

Vždy pod kontrolou
Dodatočný LED displej na vonkajšej strane dvierok umývačky neustále zobrazuje aktuálnu fázu umývacieho programu a zostávajúci čas. Takto budete vždy vedieť, či môžete bezpečne pridávať riad alebo či je vaša umývačka riadu v režime intenzívneho umývania, či prebieha proces sušenia alebo je umývací cyklus ukončený.

Starostlivo navrhnutý interiér
Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením koša pre ľahké nakladanie. Skutočne jednoduchý trojúrovňový systém nastavenia koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Držiaky na taniere v spodnom koši možno ľahko zložiť, aby poskytli viac priestoru pre väčšie predmety. Príbory možno perfektne usporiadať v špeciálnej zásuvke, kde je príbor umiestnený samostatne, aby sa vzájomne nepoškriabali a mohli dokonale vyschnúť. Každý detail je starostlivo navrhnutý tak, aby manipulácia bola čo najjednoduchšia.

Rýchle denné umývanie
Vďaka optimalizácii všetkých fáz umývacieho cyklu zvládnu umývačky riadu Gorenje SmartFlex umyť riad už za 90 minút. To znamená, že pri plnom naplnení umývačky špinavým riadom budete mať riady dokonale čisté a suché oveľa rýchlejšie, než keby ste ich umývali a utierali ručne, a hlavne pri použití omnoho menšieho množstva vody a energie.

Vždy perfektne čistá umývačka riadu
Čistá vaňa umývačky zaručuje, že umývací výkon vždy splní vaše očakávania. Spustite program samočistenia raz mesačne, prípadne vás umývačka sama upozorní, keď bude potrebné program spustiť, a už nikdy nebudete musieť manuálne čistiť vaňu umývačky, ostrekovacie ramená a trysky.

Šetrí čas a vodu
Ručné umývanie 12 jedálenských súprav si vyžaduje až 100 l vody. Ich umývanie v umývačke riadu by trvalo 10-krát menej.

Vždy čistá dojčenská fľaša
Program, ktorý napodobňuje sterilizačný proces, bol navrhnutý pre všetkých, ktorí potrebujú extra istotu, že ich riady a príslušenstvo bude skutočne hygienicky čisté, ako sú rodiny s dojčatami či malými deťmi. Táto možnosť predlžuje čas umývania a zvyšuje teplotu o 5 °C, keď použijete Eco alebo univerzálny program (v závislosti od modelu). V kombinácii s intenzívnym programom umožňuje umývanie pri teplote 75 °C - dostatočne vysokej, aby eliminovala väčšinu baktérií.

Pozoruhodná sila, vysoká efektivita
Nový výkonný invertorový motor PowerDrive s reguláciou otáčok zaisťuje vysoký výkon s pozoruhodne tichou prevádzkou, nízkou spotrebou energie a dlhšou životnosťou.

Večierok pre dvoch či tucet ľudí - riad bude vždy perfektne čisté
Niekedy potrebujete len opláchnuť poháre, inokedy je vaša umývačka plná hrncov a tanierov z nedeľného obeda. Pokročilá senzorová technológia vždy nastaví program umývania tak, aby boli riady dokonalo čisté, pri optimalizovanej spotrebe vody a energie. Nepotrebujete špeciálne programy pre sklo alebo intenzívny umývací program – jediný AUTO program sa úplne prispôsobí všetkým vašim potrebám.

Vždy dokonale suchý riad
Po umývacom cykle sa dvierka umývačky riadu automaticky mierne otvoria, aby sa uvoľnila prebytočná para. To umožňuje čerstvému vzduchu dostať sa k riadu, takže umyté predmety, ako napríklad plastový riad, sa úplne vysuší. Vynikajúce na rýchle sušenie s nízkou spotrebou energie.

Efektívne rýchly
Efektívny, rýchly program určený na každodenné umývanie riadu s mierne zaschnutými zvyškami. Spolu s funkciou SpeedWash sa dá skrátiť na rekordných 15 minút.

Umýva rýchlo, aby ste vy mohli spomaliť
Predstavte si, že pozvete priateľov na večeru a riady z hlavného chodu sú umyté, zatiaľ čo vy podávate dezert. Keď vyberiete hodinový program spoločne s funkciou SpeedWash, umývačka Gorenje SmartFlex umyje váš riad len za 15 minút. Ideálne pre väčšie množstvo riadu, keď máte doma viac hostí.

Šetrné umývanie aj pre krištáľové poháre
S týmto špeciálne vyvinutým programom na sklo sa umývačky riadu Gorenje SmartFlex šetrne postarajú o všetok váš sklenený riad. Vďaka nižšej teplote umývania je bezpečné ho používať aj na krištáľové poháre.

Až o 30 % lepšie výsledky umývania
Prídavné ostrekovacie rameno s lepším pokrytím vodou a oplachovaním zaisťuje až o 30 % lepšie výsledky umývania. Všetok riad a príbory budú vždy umyté k dokonalosti.

Nemusíte sa obávať pretečenia
Vďaka bezpečnostnej funkcii AquaStop môžete umývačku riadu bezpečne nechať pracovať v noci aj počas vašej neprítomnosti. V prípade úniku alebo zaplavenia zariadenie AquaStop automaticky preruší prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu z vane umývačky riadu. AquaStop zostáva plne funkčný po celú dobu životnosti spotrebiča.

Také flexibilné, ako bude váš čas
Umývačky riadu Gorenje SmartFlex ponúkajú dostatok priestoru pre všetky vaše potreby. Tri koše umožňujú umývať až 16 jedálenských súprav. Plne flexibilný interiér umožňuje rôzne možnosti plnenia, použitie je jednoduché a umývacie výsledky perfektné.

Všeobecný
Skupina výrobkov Umývačka riadu
Energetická trieda C
Trieda vydávaného hluku B
Materiál ostrekovacieho ramena Plastový

Účinnosť
Účinnosť umývania A
Účinnosť sušenia A
Motor Invertorový motor PowerDrive
Spotreba vody/cyklus 9.6 l
Maximálna teplota vstupnej vody 70 °C
Spotreba el. energie/cyklus - program Eco 0.76 kWh
Spotreba el. energie/100 cyklov 76 kWh
Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby) 0.49 W
Spotreba el. energie pri odloženom štarte 3.95

Ovládanie
Ovládanie Tlačidlo
Indikátor konca umývania Svetelný nápis END (Koniec) na displeji
Odloženie štartu 0-24 h
Tablety 3v1 Áno

Programy
Programy na umývania riadu: Intenzívne umývanie, Auto program, Krištáľové sklo, ECO program, 1h umývanie
Schopnosť vytvárať vlastné programy: Programová pamäť
Rýchly intenzívny program: Áno
Teploty umývania (°C): 70/65/55/45/35
Trvanie programu: 205 min

Vlastnosti
Kapacita súprav 16 ks
Systém horného koša MultiClack - mechanizmus pre nastavenie výšky koša bez nutnosti jeho výsuvu

Ďalšie možnosti: Funkcia ExtraHygiene - pre elimináciu väčšiny baktérií, Samočistiaci program, TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov
Senzory: Senzor hladiny vody, Senzor čistoty vody

Výbava
Počet košov 3
Horný kôš: Jeden skladací držiak na sklo, Široká mriežka v koši, Široký držiak nožov, Sklápací ľavý držiak na poháre so stopkou, Rukoväť s nerezovým logom gorenje, Sklápací pravý držiak na poháre so stopkou, Skladacie držiaky tanierov
Spodný kôš: Sklopné/deliteľné zadné držiaky tanierov, Široká mriežka v koši, Rukoväť
Horná zásuvka: S teleskopickými pojazdami, Rukoväť

Bezpečnosť
Ochrana proti pretečeniu Total AquaStop ochrana proti pretečeniu
Servisná diagnostika Áno
Materiál vane Nerez

Technické informácie
Úroveň hluku dB (A) re 1 pW 42
Možnosť nastavenia výšky 70 mm
Šírka produktu 596 mm
Výška produktu 817 mm
Hĺbka produktu 556 mm
Minimálna šírka otvoru pre zabudovanie 600 mm
Minimálna výška otvoru pre zabudovanie 820 mm
Minimálna hĺbka otvoru pre zabudovanie 570 mm
Šírka zabaleného výrobku 640 mm
Výška zabaleného výrobku 890 mm
Hĺbka zabaleného výrobku 665 mm
Brutto hmotnosť 32.3 kg
Netto hmotnosť 30 kg
Elektrické napätie 220/400 V

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť