Vstavaná rúra Mora VT 536 AW

0 Hodnotenie
299,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 299,00 €
Cena bez DPH 249,17 €
Ušetríte
Kód tovaru: 1650
 Späť na: Vstavané rúry

Vstavaná rúra Mora VT 536 AW

Biela vstavaná multifunkčná rúra VT 536 AW s praktickými zatláčacími gombíkmi, kedy vysunutím gombíku jednoducho nastavíte požadovaný program pečenia a teplotu alebo ich môžete plne zasunúť pre dokonalé vyčistenie predného panelu. Vďaka digitálnemu časovému spínaču s hodinami sa Vám už nikdy nespáli obed. Výkonná multifunkčná rúra má jedenásť rôznych programov, nielen klasické pečenie, ale aj gril s ventilátorom i bez, teplovzdušné pečenie, rýchly predohrev, rozmrazovanie a ohrev tanierov. Teplovzdušné pečenie umožňuje piecť vo viacerých vrstvách naraz rôzne druhy pokrmov, kedy pri pečení nedochádza k vzájomnému ovplyvneniu odlišných chutí a vôní, napríklad mäsa s koláčom. Špeciálny program na čistenie rúry ECO CLEAN Vám zaistí bez veľkej námahy vyčistenie vnútra rúry, program je navyše maximálne ohľaduplný k životnému prostrediu. Pre zvýšenie komfortu obsluhy je rúra vybavená drôtenými roštami pre jednoduché vloženie plechov a menej hlučnú manipuláciu. S dvojitým sklom s kovovou vrstvou je dosiahnuté veľmi nízkej teploty na vonkajšom skle dvierok a tým sú dvierka bezpečné pre Vaše deti. Poteší Vás i bohaté príslušenstvo v podobe roštu, plytkého a hlbokého plechu

Bezpečné chladné dvierka
Bezpečný prehľad o prebiehajúcom procese pečenia
Veľmi praktické trojité zasklenie rúry s reflexnou vrstvou (u pyrolitických rúr až štvorité zasklenie)zaistí vám i vašom deťom maximálnu bezpečnosť v priebehu procesu pečenia. Nemusíte sa obávať popálenia a váš pokrm si tak môžete z blízka skontrolovať aj cez uzavreté dvierka. Teplo sa udržuje vo vnútri, čo optimalizuje spotrebu energie.

Zatláčacie gombíky
Čisté línie, žiadne usadzovaniu nečistôt a jednoduché ovládanie
Zatláčacie gombíky sú veľmi pohodlné na ovládanie, ponúkajú elegantný dizajn, ktorý dodáva celkovému vzhľadu rúry čisté línie. Navyše je tento tip ovládania veľmi praktický pre jednoduché čistenie a veľmi bezpečný pre vaše deti.

Multifunkčná rúra
Univerzálny pomocník do kuchyne
Multifunkčná rúra a extra veľký objem až 71 litrov umožňuje pečenie na viacerých plechoch súčasne bez miešania vôní a chutí. Všetky programy boli vyvinuté na základe dlhodobých skúseností, tak aby vám zabezpečili maximálny komfort pri pečení. Zvoliť si môžete napríklad klasické pečenie, teplovzdušné pečenie, program pre nahrievanie tanierov, šetrné rozmrazovanie alebo čistenie rúry.

Detský bezpečnostný zámok ovládania
Zaistí bezpečie pre vás i vaše deti
Bezpečnostní zámek ovládání zajištuje bezpečí vám i vašim dětem při přípravě pokrmů. Zámek si navolíte jednoduše na vašem ovládání, po zvolení se automaticky zaktivuje, pro deaktivaci zvolíte stejné tlačítko.

Program EcoClean čistenie rúry
Veľmi jednoduché čistenie rúry pre zdravé pečenie
Funkcia EcoClean vám uľahčí čistenie vašej rúry. Všetko, čo je potrebné urobiť, je naliať pol litra vody napríklad do pekáča a potom navoliť na ovládaní rúry program EcoClean. Po cca 30 minútach už môžete sledovať výsledok, ktorým je viditeľne čistý povrch celého vnútra rúry, vrátane prípadných pekáčov a plechov. Mastnota či zapečené škvrny sa prostredníctvom uvoľňujúce sa pary zmäkčia, následne povrch jednoducho utrite handričkou a vaša rúra je pripravená na ďalšie pečenie v plnej čistote.

Digitálne programovateľné hodiny
Váš čas si môžete lepšie naplánovať a užiť si ho podľa svojho uváženia
Dotykovo ovládaná digitálna minútka s možnosťou nastavenia času pečenia, vrátane detskej bezpečnostnej poistky, s ktorou je možné dotykové ovládanie dočasne zamknúť.

Klenutý tvar rúry inšpirovaný starou pecou
Váš pokrm bude perfektne prepečený, vďaka skúsenostiam z minulých čias
To pravé z histórie, to je čím sa inšpirovala rúra MORA. Tradičný, klenutý tvar rúr MORA je jedným z najdôležitejších benefitov, vďaka ktorému docielite naozaj dokonalé výsledky pečenia. Tvar rúry je inšpirovaný tradičnými pecami na drevo, pripomína tvar starej kamennej pece a umožňuje tak horúcemu vzduchu voľne cirkulovať a vďaka tomu rovnomerne prúdi okolo vášho pripravovaného pokrmu. Nový tvar rúry vám dodá výborné výsledky pečenia. Váš pokrm bude perfektne prepečený a šťavnatý a vy si ho vychutnáte.

XXL hlboký pekáč
Praktický smaltovaný XXL pekáč je neoddeliteľným príslušenstvom vašej rúry
Tento veľmi praktický XXL pekáč vám umožní pohodlné a bezpečné pečenie. Pekáč bol vyvinutý priamo pre naše rúry MORA a tak dokonale pasujú do všetkých typov vedenia v rúre, čo zaisťuje ich maximálne jednoduchú a bezpečnú manipuláciu. Naviac je vybavený praktickou rukoväťou, ktorá vám prácu s plechom ešte viac uľahčí.

Bezpečnostný zámok ovládania
Bezpečnosť na prvom mieste
Bezpečnostný zámok ovládania zaisťuje bezpečie vám aj vašim deťom. Funkcia blokuje ovládací panel a zabraňuje zmeniť akékoľvek parametre, čo je bezpečné, ak necháte deti v kuchyni bez dozoru. Zámok jednoducho aktivujete na dotykovom ovládacom paneli, pre deaktiváciu zvolíte rovnaký postup.

Odnímateľné vnútorné sklo
Jednoduché čistenie skla
Pre ľahšie čistenie rúry je vnútorné sklo hladké a vyberateľné, môžete ho jednoducho umyť v umývačke riadu. Keďže je sklo bez akýchkoľvek vyčnievajúcich prvkov, v ktorých by sa mohli hromadiť nečistoty, jednoducho ho vyčistíte aj manuálne.

Rýchly predohrev rúry
Rýchly ohrev rúry ušetrí veľa času
Rúra dosiahne teplotu až 200 °C už za 6 minút, čím ušetrí 30 % času potrebného pre štandardný predohrev. Ideálne pre recepty, ktoré vyžadujú predhriatu rúru. Svetelná kontrolka vás upozorní, keď rúra dosiahne požadovanú teplotu.

Zasúvacie gombíky
Jednoduché ovládanie
Zasúvacie gombíky sú veľmi pohodlné na ovládanie, ponúka elegantný dizajn, ktorý dodáva celkovému vzhľadu rúry čisté línie. Navyše je tento typ ovládania veľmi praktický pre jednoduché čistenie a veľmi bezpečný pre vaše deti.

Ohrev tanierov
Praktický ohrev tanierov pred podávaním jedla
Program nahreje vaše taniere pri teplote medzi 30 až 80 °C a vy si tak môžete vychutnať profesionálne servírovanie aj v súkromí vášho domova. Ohriate taniere bránia strate chuti a zaisťujú, že jedlo rýchlo nevychladne, a každé sústo bude chutiť presne tak, ako by malo. Program môžete využiť aj pre zdravé ohrievanie hotového jedla.

Podrobné informácie
špeciálne zásuvné gombíky
dotykové ovládanie hodín
Digitálne hodiny
naprogramovanie času pečenia
detský bezpečnostný zámok
multifukčná rúra 11 funkcií
dvojité sklo dvierok
možnosť regulácie teploty max. 275°C
vedenie v rúre - drôtené rošty
špeciálny program čistenia rúry Eco Clean
Objem rúry 71 l
Energetická trieda A
menovitý príkon: 3,3 kW
elektrické napätie: 230 V
príslušenstvo: 1x pekáč, 1x rošt, 1x plech na pečenie

Dotykové ovládanie: nie
Gombíky: Nie
Šírka: 60 cm
Výška: 60 cm
Hĺbka: 56 cm
Hmotnosť: 31,5 kg
Menovitý príkon: 3,3 kW
Objem rúry: 71 l
Ovládanie programov a termostatu: Zatláčacie gombíky
Vedenie plechu v rúre: Drôtené rošty
Vyberateľné vnútorné sklo dvierok: Áno
Digitálne programovacie hodiny: Áno
Programovanie času pečenia: Áno
Osvetlenie rúry: 1
Počet skiel vo dvierkach: 3
Typ rúry: Multifunkčná
Farba: Biela
Energetická trieda: A
Elektrické napätie: 230 V
EcoClean - čistenie parou: Áno
Elektrický gril: Áno
Kruhové teleso s ventilátorom: Áno
Detský zámok: Áno
Horné a spodné vyhrievacie teleso: Áno
Elektrický gril - malý: Áno
Spodné a kruhové teleso s ventilátorom: Áno
Horné a spodné teleso s ventilátorom: Nie
Spodné vyhrievacie teleso: Nie
Spodné teleso s ventilátorom: Áno
Horné teleso s ventilátorom: Nie
Horné vyhrievacie teleso: Nie
Udržovanie teploty: Nie
Ohrev tanierov: Áno
Rozmrazovanie: Áno
ECO program: Nie
3D chladenie: Áno
Elektrický gril s ventilátorem: Áno
Hlboký plech: Áno
Plytký plech: Áno
Rošt: Áno
Gril: Áno

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť