HAIER HW90-B1479-S + 5 ročná záruka + 12 rokov na motor

Kód: 8120
ZADARMOZADARMO
21768 6 haier hw90 b14979 s 2(1)
€599
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Možnosti doručenia

Práčka spredu plnená – energetická trieda A, biela farba, hlavné funkcie: odložený štart, rýchly program a displej, váž. spotreba vody na cyklus 48 l, kapacita práčky (program ECO 40–60°C): 9kg, váž. spotreba energie 49 kWh/100 cyklov, 1400ot./min pri odstreďovaní, rozmery: 59.5×85×53 cm (Š×V×H), hmotnosť 77kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Práčka HAIER HW90-B14979

  • Kvalitné spracovanie a špičkové moderné technológie
  • Tichý motor Direct Motion
  • Steam Plus – ošetrenie parou
  • Smart Dual Spray – dvojité sprchovanie bielizne
  • Funkcia I-time – flexibilná doba prania
  • Pillow Drum – bubon so štruktúrou vankúšikov
  • ABT antibakteriálna ochrana – hygienické a zdravé pranie
  • Osvetlenie bubna
  • 9 kg kapacita, max. rýchlosť odstreďovania až 1400 ot./min.

 

I-Pro Series 7

Hlavným cieľom vytvorenie radu práčok Haier I-Pro Series 7 (979 Series) je poskytnutie výsledkov prania na profesionálnej úrovni v pohodlí vášho domova. Každá z funkcií bola navrhnutá tak, aby navyšovala výkon a súčasne znižovala hluk a spotrebu energie, šetrila váš čas a dokonca vám umožňovala upraviť podľa potreby dobu trvania jednotlivých cyklov. Preto sú práčky rady I-Pro Series 7 skvelou voľbou pre tých, ktorí požadujú špičkové výsledky prania bielizne za kratšiu dobu a bez akýchkoľvek kompromisov.
 
 
 

Aj ta najjemnejšia bielizeň bude vyzerať po vypraní ako nová

Bubny práčok Haier ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie tkaniny zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je vyperiete. Špeciálne vankúšiky v bubne sa starajú o to, že vaša bielizeň sa pri otáčaní bubna jemne skĺzne po povrchu, nikde sa nezachytí látku a počas pani nedôjde k poškodeniu jeho kvality.
 
 
Práčka HAIER HW90-B14979-S
 

Profesionálna starostlivosť z prostredia domova

Funkcia Refresh osvieži vaše oblečenie novým vysoko efektívnym spôsobom - pomocou technológie mikropar - ktoré odstraňujú pachy, jemný prach i alergény, a zároveň chráni vlákna vášho oblečenia tak, že sa na ňom netvoria záhyby. Za púhych 20 minút sa tak postará bez použitia čistiaceho prostriedku o výsledky rovnaké, ako z profesionálnej čistiarne.
 
 
Práčka HAIER HW90-B14979-S
 

Nasvietený bubon pre ešte väčší prehľad

Stratené ponožky už nebudete hľadať - vďaka osvetlenie vnútri bubna nezabudnete ani v práčke ani jeden kúsok bielizne!
 
 
Práčka HAIER HW90-B14979-S
 

Čistá práčka = čistá bielizeň

Vnútro práčky je pokrytý exkluzívnym materiálom, ktorý chráni jej najcitlivejšie oblasti. ABT antibakteriálna ochrana chráni pred tvorbou plesní a baktérií v citlivých oblastiach, ako je zásuvka na prací prostriedok a tesnenia okienka, pre hygienickejšie pranie.
 
 
 

Vyššia úroveň technológie prania

Táto práčka používa digitálne vnútorné váhy na váženie bielizne, predtým ako sa program spustí, automaticky upraví spotrebu vody a dĺžku cyklu a zaistí tak vynikajúce výsledky. Minimálnu spotrebu potom garantuje motor Direct Motion.
 
 
 
Práčka HAIER HW90-B14979-S
 
 

Plnou parou vpred proti škvrnám!

Táto šikovná funkcia v práčkach Haier rozptyľuje paru a čistiaci prostriedok vnútri bubna, uvoľňuje vlákna vašej bielizne a lepšie odstraňuje aj zaschnuté nečistoty a škvrny. Uľahčuje tiež žehlenie vášho oblečenia, a tak vám zostáva viac času na veci, ktoré máte radi.
 
 
Práčka HAIER HW90-B14979-S
 

Čistá práčka sa postará o hygienickejšie pranie

Užitočný systém čistenia Smart Dual Spray je automatický systém čistenia vašej práčky, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Nielen, že zabezpečí hygienickejšie pranie bielizne, ale tiež zlepší dlhšiu životnosť práčky!
 
 
Práčka HAIER HW90-B14979-S
 

Spoľahlivý, efektívny, jednoduchý - motor Direct Motion

Motor Direct Motion bez pásu je priamo pripojený k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie, predlžuje jeho životnosť a zároveň znižuje spotrebu energie a vody (až A +++ - 50% = A podľa aktuálnej normy z 03/2021).
 
 
 

Flexibilita v nastavenie dĺžky cyklu

Inteligentna funkcia I-Time ponúka možnosť úpravy dĺžky pracích cyklov podľa vašich preferencií. Dĺžku cyklu tak môžete skrátiť tak, aby ste pohodlne stíhali ďalšie naplánované aktivity.
 
 
 
 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky s predným plnením
Záruka: 5 rokov
Hmotnosť: 3 kg
pracka: práčka
práčka:
9 kg:
5 ročná záruka:
pracka:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: