Orava

Webová stránka značky: Orava

stiahnuť

Viac ako pol storočia je značka Orava súčasťou nášho každodenného života.

Technológiami, kvalitou a dizajnom predstavuje dôstojnú konkurenciu veľkým svetovým výrobcom. Dlhodobá tradícia, spojenie s názvom slovenského regiónu je v mnohých rodinách symbolom neustálej inovácie produktov a technológií - prvý rozhlasový, ale aj prvý televízny prijímač, prvé televízne vysielanie vo farbe, prvý LCD TV prijímač či DVD prehrávač. K dnešnému dnu sa značka postupne presadzuje na viacerých európskych trhoch, kde presviedča zákazníkov aj pružným reagovaním na užívateľské požiadavky či lokalizovanie jednotlivých výrobkov s cieľom maximálneho prispôsobenia špecifikám týchto trhov.

Tisíce partnerov v maloobchodnej sieti a takmer všetky najväčšie európske obchodné reťazce dodávajú na rôzne trhy ročne spolu takmer milión kusov výrobkov značky Orava v sortimente viac ako 150 druhov výrobkov v oblasti televíznej techniky, audio, video a domácich spotrebičov.

Cena

724
1724
2 položiek celkom
Orava VK-3217B
Skladom (1 ks)
od €23,90
+ ďalšie
Kód: 9435
bezdrotova nabijacka wch 001
Výpredaj
Orava WCH-001
Skladom u dodávateľa
€7,90

Nabíjačka pre bezdrôtové nabíjanie kompaktný a elegantný vzhľad LED indikátor indikujúci stav nabíjania 2x výstup na USBkompaktný a elegantný vzhľad technológia Quick...

Kód: 82

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom