HOOVER HF522STPE011

Kód: 2248
ZADARMOZADARMO €319 –18 %
HOOVER HF522STPE011
€319 –18 % €259
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Možnosti doručenia

Hoover HF522STPE 011 je skvelý multifunkčný pomocník, ktorý si poradí s takmer všetkými povrchmi. Je veľmi kompaktný a napriek tomu výkonný, s výdržou batérie až 90 minút.

Detailné informácie

Podrobný popis

HF500
Nový Hoover HF500 je kompaktný tyčový akumulátorový vysávač navrhnutý tak, aby poskytoval pôsobivý výkon pri vysávaní prachu a nečistôt na všetkých povrchoch. Motorizovaná hubica s integrovaným hrebeňom zabraňuje namotávaniu vlasov na kefu. Údržba kefy tak prebieha pri samotnom upratovaní! V zloženom stave je iba 69 cm vysoký, takže ho možno prakticky uložiť kamkoľvek chcete.
 Funkcie 
 Pôsobivý výkon vďaka Direct impulse motora
PÔSOBIVÝ VÝKON VĎAKA DIRECT IMPULSE MOTORA
Nový bezkefový impulzný motor bol vyvinutý tak, aby poskytoval konzistentný a silný výkon. Motor s otáčkami až 100 000 za minútu poskytuje 75 AW sacieho výkonu pre efektívne zachytávanie prachu a nečistôt na všetkých typoch povrchov.
 Dlhotrvajúci výkon
DLHOTRVAJÚCI VÝKON
Lítiová batéria vám poskytne výdrž až 90 minút v automatickom režime* a 70 minút v tichom režime**.
*s nemotorizovanou hubicou a s použitím druhej batérie.
**s hlavnou motorizovanou hubicou as použitím druhej batérie.
 Jednoduchá údržba
JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA
Bezproblémové upratovanie bez straty času. Motorizovaná hubica s integrovaným hrebeňom zabraňuje namotávaniu vlasov okolo kefy. Hlavná údržba teda prebieha priamo počas upratovania! Vďaka praktickému priehľadnému hornému krytu už nie je potrebné otáčať hubicu hore dnom. Umožňuje vám ľahký prístup ku kefovej lište a jej rýchle a hladké vybratie.
 Kompaktné rozmery
KOMPAKTNÉ ROZMERY
Malé priestory? Žiadny problém. Vďaka 69 cm v zloženom stave, môžete nový tyčový akumulátorový HF500 uložiť aj do tých najmenších priestorov, ako sú kuchynské alebo obývacie skrine.
 Praktická parkovacia pozícia
PRAKTICKÁ PARKOVACIA POZÍCIA
Potrebujete pauzu? Žiadny problém! Vďaka parkovacej pozícii Quick Park&Go môžete medzi jednotlivými upratovaniami nechať vysávač samostatne stáť. Keď je vysávač v prevádzke a obsluhovaný, môžete ho dočasne zaparkovať vo zvislej polohe na tvrdých podlahách. Pokiaľ je však vysávač ponechaný bez dozoru, musí byť uložený do nástenného držiaka.
 Perfektná viditeľnosť
PERFEKTNÁ VIDITEĽNOSŤ
Predné kompaktné LED osvetlenie na hlavné motorizované hubíc umožňuje počas upratovania jasne vidieť nečistoty v tmavých oblastiach. Unikátne pruhové osvetlenie po celej šírke hubice je natoľko účinné, že môžete vysávať aj po tme. Bočné mäkké nárazníky navyše zaisťujú ochranu nábytku pri vysávaní.
 SUPER RÝCHLE NABÍJANIE
SUPER RÝCHLE NABÍJANIE
Plné nabitie vysávača za obyčajné 2,5 hodiny! Jednoducho zapojte nabíjačku do zásuvky a pripojte nabíjací kábel do vysávača. Alternatívne môžete tiež vybrať batériu a vziať ju tak k akejkoľvek zásuvke, aby ste mohli kdekoľvek pohodlne a bez obmedzení nabíjať. Vysávač je vybavený LED indikátorom, ktorý ukazuje stav batérie: kedy je čas pre dobitie alebo naopak kedy je pripravený na použitie.
 Ideálne pre majiteľov domácich maznáčikov
IDEÁLNE PRE MAJITEĽOV DOMÁCICH MAZNÁČIKOV
Chlpy domácich maznáčikov? Žiadny problém! Vyčistite všetok mäkký nábytok a schody za výrazne kratšiu dobu. Vysoko priľnavá motorizovaná Mini Turbo hubica so zamatovým valčekom pre účinné vysávanie zvieracích chlpov a vlasov je ideálna na čalúnenie a mäkké povrchy. Navyše má odnímateľný zamatový valček pre jednoduchú údržbu.
 Jednoduché nabíjanie
JEDNODUCHÉ NABÍJANIE
Vysávač môžete nabíjať naozaj kdekoľvek. Pripojte do akejkoľvek zásuvky nabíjačku, zapojte do vysávača a nechajte nabíjať. Alternatívou a veľmi flexibilným variantom je možnosť vybratia batérie z vysávača a jej následného nabíjania. Batéria je vybavená LED indikátorom, ktorý ukazuje, kedy čas dobitia alebo je naopak pripravený na použitie.
 Pripravený na použitie
PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE
HF500 je vybavený integrovanou prachovou a nábytkovou kefou 2v1 a integrovanou štrbinovou hubicou, ktoré možno ľahko nasadiť ako na ručnú jednotku vysávača, tak na trubicu na upratovanie nad podlahou. Prachová kefa je ideálna pre tvrdé a delikátne povrchy ako sú police, klávesnice či rámy obrazov, nábytková kefa ľahko vyčistí čalúnenie a látkové povrchy. Integrovaná štrbinová hubica je pripravená na použitie v úzkych a ťažko dostupných miestach.
 Účinný na každom povrchu
ÚČINNÝ NA KAŽDOM POVRCHU
Už vás nebaví meniť kefu pre každý iný povrch? Jedinečná hybridná kefa, vybavená kombináciou mäkkých a tvrdých štetín, umožňuje dokonalé čistenie všetkých druhov povrchov: tvrdých podláh, jemných povrchov a kobercov.
 STAČÍ JEDEN DOTYK
STAČÍ JEDEN DOTYK
Voľba režimu vysávania je vďaka praktickému podsvietenému LED displeju na čele rukoväte ihneď dostupná. Umožňuje jednoduché nastavenie výkonu jedným dotykom podľa vašich potrieb.
 Rýchla kontrola
RÝCHLA KONTROLA
Vysávač je pod rukoväťou vybavený dvoma LED indikátormi, ktoré ukazujú stav batérie a stav nutnej údržby vysávača. Ľavá LED dióda zobrazuje stav nabitia batérie počas vysávania aj nabíjania. Pravá LED dióda ukazuje, kedy je nutná údržba filtra.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyčové vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.4 kg
vysávač:
tyčový vysávač:
vysavac:
dobrý vysávač:
najlepší vysávač:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: