Orava WCH-001

Kód: 82
Výpredaj
Značka: Orava
€7,90
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Nabíjačka pre bezdrôtové nabíjanie

  • kompaktný a elegantný vzhľad
  • LED indikátor indikujúci stav nabíjania
  • 2x výstup na USBkompaktný a elegantný vzhľad
  • technológia Quick Charge (Qi)

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtová nabíjačka s technológiou Quick Charge (Qi), Kompatibilná so všetkými smartfónmi s technológiou Qi , 2x výstup na klasické nabíjanie cez USB kábel, LED indikátor indikujúci stav nabíjania, Kompaktný a elegantný vzhľad, Napájanie: vstup: 5 V/1,5 A, výstup: 5 V/1 A
 

Qi technológia

Je to technológia zabezpečujúca bezdrôtové nabíjanie zariadení, hlavne smarftónov, podporujúcich štandard Qi. Potrebujete naň zariadenie podporujúce Qi štandard a podložku s Qi certifikátom, na ktorú smartfón jednoducho položíte a pohodové nabíjanie môže začať. Väčšina svetových značiek smartfónov má už integrovanú technológiu Qi, pre staršie modely smartfónov sú na trhu ochranné kryty, ktoré umožnia toto nabíjanie. 
 

2x USB

Zariadenie disponuje 2x výstupom na klasické nabíjanie cez USB kábel.
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Smart zariadenia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Farba: čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

stiahnuť

Viac ako pol storočia je značka Orava súčasťou nášho každodenného života.

Technológiami, kvalitou a dizajnom predstavuje dôstojnú konkurenciu veľkým svetovým výrobcom. Dlhodobá tradícia, spojenie s názvom slovenského regiónu je v mnohých rodinách symbolom neustálej inovácie produktov a technológií - prvý rozhlasový, ale aj prvý televízny prijímač, prvé televízne vysielanie vo farbe, prvý LCD TV prijímač či DVD prehrávač. K dnešnému dnu sa značka postupne presadzuje na viacerých európskych trhoch, kde presviedča zákazníkov aj pružným reagovaním na užívateľské požiadavky či lokalizovanie jednotlivých výrobkov s cieľom maximálneho prispôsobenia špecifikám týchto trhov.

Tisíce partnerov v maloobchodnej sieti a takmer všetky najväčšie európske obchodné reťazce dodávajú na rôzne trhy ročne spolu takmer milión kusov výrobkov značky Orava v sortimente viac ako 150 druhov výrobkov v oblasti televíznej techniky, audio, video a domácich spotrebičov.