Philips OneBlade QP6530/15

Kód: 7306
€64,90
Na dotaz
Možnosti doručenia

Zastrihávač na fúzy, umývateľné nadstavce, vodoodolný, na mokré použitie, umývateľnosť, digitálny displej, rýchle nabitie, indikátor nabíjania LED, vodotesný, vymeniteľné nadstavce, nastavenie dĺžky, ergonomická protišmyková rukoväť, odnímateľné a umývateľné čepele, počet nadstavcov 1, materiál čepielok oceľ, min. dĺžka strihu 0.5 mm, max. dĺžka strihu 9 mm, počet nastavení strihov 12, doba chodu 90 min, doba nabíjania 60 min, typ napájania akumulátor, ovládanie pomocou tlačidla

Detailné informácie

Podrobný popis

Philips OneBlade Pro QP6530/15

Zastrihuje, tvaruje a holí akokoľvek dlhé fúzy a chlpy bez podráždenia

Philips OneBlade Pro je vybavení revolučnou technológiou, ktorá dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžky. Zverte svoj štýl jedinečnému dvojstrannému ostriu, s ktorým vytvoríte čisté línie a presné tvary vašich fúzov. Využite všestrannosť a používajte OneBlade na sucho aj na mokro. Vďaka nastaviteľnému hrebeňu s dvanástimi dĺžkami rovnomerne zastrihnete a vyladíte fúzy aj dlhšie strnisko. Zabudnite na používanie niekoľkých nástrojov. OneBlade zvládne všetko. Konštruované na strihanie fúzov, nie kože.

 

Dvojstranné ostrie na presné holenie tváre

 

Hrebeň s dvanástimi dĺžkami pre rovnomerný strih

 

Mokré a suché použitie 90 minút

 
Philips OneBlade Pro QP6530/15
Philips OneBlade Pro QP6530/15

Jedinečná technológia OneBlade

Philips OneBlade Pro je vybavený revolučnou technológiou na styling tváre a starostlivosť o vzhľad. Dokáže zastrihnúť, vytvarovať a oholiť fúzy všetkých dĺžok. Technológia holenia predstavuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200× za sekundu), ktoré je účinné aj na dlhé fúzy. OneBlade kopíruje obrysy vašej tváre a umožňuje jednoducho a pohodlne zastrihávať a holiť všetky časti tváre.

Philips OneBlade Pro QP6530/15

Presné oholenie

OneBlade je so svojou technológiou jedinečný tým, že neholí tak blízko pri pokožke ako tradičná žiletka a nedráždi pokožku. Ohoľte si jednoducho akokoľvek dlhé fúzy, každodenné, alebo aj týždenné strnisko. Bez podráždenia. 

Philips OneBlade Pro QP6530/15

Vytvarovanie línií

Vytvarujte presné tvary a ostré línie vďaka dvojstrannému ostriu. Holiť fúzy môžete v oboch smeroch. Budete mať lepší prehľad a môžete sledovať každý fúz, ktorý striháte. Svoj štýl vyladíte za niekoľko sekúnd s jediným nástrojom.

Philips OneBlade Pro QP6530/15

Odolné ostrie OneBlade

Dodajte dvojstrannými čepieľkami OneBlade svojmu vzhľadu štýl a pohybom ostria v akomkoľvek smere vytvorte čisté línie. Vďaka systému dvojitej ochrany a kĺzavému povlaku v kombinácii so zaoblenými špičkami, je holenie ľahšie a pohodlnejšie.
Čepieľky sú určené na dlhodobý výkon. Na zabezpečenie optimálneho výkonu stačí jednotlivé čepieľky vymeniť raz za 4 mesiace.* Výmena je jednoduchá a bezproblémová. 

Philips OneBlade Pro QP6530/15

Rovnomerné zastrihnutie

Zastrihnite si fúzy rovnomerne na vami zvolenú dĺžku, ktorých máte na výber rovných 12, vďaka nastaviteľnému hrebeňovému nadstavcu. Získajte vzhľad po akom túžite, od jednodňového strniska, cez krátky strih, až po trendy dlhšie fúzy.

Philips OneBlade Pro QP6530/15

Hrebeň s dvanástimi dĺžkami

Nasadzovací nastaviteľný hrebeň na zastrihávanie fúzov je súčasťou OneBlade a umožní vám rovnomerne zastrihávať a upravovať fúzy v dvanástich dĺžkach od 0,5 mm do 9 mm. Dolaďte presný strih a dĺžku upravených fúzov podľa vašich preferencií.

Philips OneBlade Pro QP6530/15

Mokré a suché holenie

Zastrihávač OneBlade môžete použiť ako na suché, tak aj mokré holenie s penou, dokonca aj v sprche. Voľba je len na vás. Navyše je vodotesný, takže sa ľahko čistí: stačí ho opláchnuť pod tečúcou vodou. 

Philips OneBlade Pro QP6530/15

Prevádzka 90 minút

Úplné nabitie 60 minút vám poskytne 90 minút konštantného výkonu na sucho aj na mokro, vďaka dobíjacej Lítium-iónovej batérii. O stave batérie vás bude informovať LED indikátor.

Dodatočné parametre

Kategória: Holiace strojčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
? Farba: Čierna
Čas prevádzky: 90 minút
Max. dĺžka strihu: 9 mm
Min. dĺžka strihu: 0,5 mm
Na mokré použitie: áno
Typ napájania: akumulátor
Typ strojčeka: Na tvár
Vodeodolný: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: