Sónická zubná kefka SENCOR SOC 3311BK

Kód: 6836
Akcia Tip
Značka: Sencor
€79,90 –31 %
Sónická zubná kefka SENCOR SOC 3311BK
€79,90 –31 % €55
Vypredané
Možnosti doručenia

Zdravšie zuby i ďasná s kefkou Sencor SOC 3311BK. Precízna a zároveň šetrná technológia.Sonická technológia kefiek pracuje dynamicky a odstráni tak ďaleko väčšie množstvo povlaku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Som sonický parťák od Sencor.
Používam vysokofrekvenčný kmitavý pohyb, vďaka ktorému uskutočním niekoľko desiatok tisíc sterov za jednu minútu. Spoločne s nadpriemerným počtom kmitov skvele napodobňujem manuálne čistenie a spoločne so sonickou technológiou, dokonale odstránim povlak okolo zuba. Počas dvoch minút zvládnem vyčistiť zuby mnohonásobne lepšie a efektívnejšie ako obyčajná kefka.

Až 48 tisíc sterov za minútu?
Pýšim sa poriadnou rýchlosťou! Aby som sa v nej lepšie orientoval, Sencor mi zostavil päť režimov rýchlosti. Tieto režimy sú zoradené tak, aby som dokázal vyhovieť novému aj skúsenému sonickému užívateľovi.

Používam programy:

  • Sensitive - som ako stvorený pre začínajúcich používateľov
  • Massage - jemne čistím citlivé ďasná
  • Polish - lesklé zuby sú pre mňa samozrejmosťou
  • White - skvele pomôžem k eliminácii zubného kameňa a pigmentových škvŕn už po 14 dňoch
  • Clean - dokonale vyčistím akékoľvek zuby vrátane zubnej náhrady

Využívam technológiu Quardpacer.
Sencor ma vybavil inteligentným časovačom. Každých 30 sekúnd upozorním užívateľa jemnou pauzou k prechodu do ďalšej časti úst a po dvoch minútach sa automaticky zastavím. S časovačom dokážem zaručiť kvalitné vyčistenie všetkých ústnych častí za rovnaký časový úsek. Moja hlavica vytvára rýchly mikro pohyb smerom hore a dole, aby som vždy dosiahol ten najlepší výsledok. Ako bonus som tichý parťák, padnem do každej ruky a keďže som vodotesný, nezaskočí ma žiadna kúpačka.

Sterilizujem výmenné hlavice.
Moje cestovné puzdro je vybavené UV svetlom, s ktorým viem počas ôsmich minút sterilne vyčistiť obe hlavice naraz, a to po každom čistení. Stojím naproti mojím starším súrodencom z prvej a druhej rady a musím povedať, že som na oko väčší fešák a vyhotovený z lepšieho materiálu.

Pri dennom použití vydržím čistiť 45 dní.
To je perfektná výdrž, a navyše som skvelým parťákom do každej domácnosti aj na cesty. Okrem UV svetla na sterilizáciu hlavíc, využívam USB nabíjanie, ktorým doplním svoju energiu úplne kdekoľvek! Môžem sa nabiť napr. cez notebook, powerbank, ale aj klasicky v zásuvke. Ja a moje puzdro tvoríme dokonalé duo! Zabalím sa do neho spoločne s dvoma hlavicami, prípadne miesto jednej hlavice môžem cestovať s malou zubnou pastou.

 


 

Vlastnosti 

5 prednastavených čistiacich a regeneráciu podporujúcich programov
Rýchlosť sterov je až 48 000 za minútu
Dokáže odstrániť niekoľkonásobne lepšie zubný povlak ako pri bežnom vyčistení
Stará sa o zdravie vašich ďasien špeciálne nastaveným kmitaním
Inteligentný časovač vám rozdelí vyčistenie na 4 bloky pre najlepšie čistenie vďaka technológii Quadpacer
LED ukazovateľ stavu batérie
Ergonomická tvarovaná rukoväť zaručuje príjemnú manipuláciu
Extrémne nízka spotreba
IPX7 stupeň vodotesnej ochrany (ochrana proti ponoreniu do vody)
Výdrž batérie až 45 dní pri každodennom vyčistení
Výmena hlavice kefky
Magnetická technológia odhlučnenia zaisťuje tichý chod <65 db (a)
Celosvetová kompatibilita 100-240 V zaručuje možnosť nabitia kdekoľvek na svete

Príslušenstvo

1 telo kefky
2 základné hlavy
1 nabíjacia stanica so stojanom v jednom
1 prenosné púzdro s USB konektorom a UV sterilizátorom s batériou
Puzdro: Pojme 1 telo kefky 2 čistiace hlavy alebo 1 čistiacu hlavu a 1 zubnú pastu

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické zubné kefky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História Sencor sa začala písať v roku 1969 v Japonsku. Samotný názov „Sencor“ znamená v japončine „tisíc sŕdc“. V súčasnosti spoločnosť dodáva svoje výrobky do viac ako 55 krajín sveta. Ponuka spoločnosti je mimoriadne pestrá. Produkuje spotrebnú elektroniku, tablety a telefóny, kancelársku techniku, elektroniku do áut a produkty pre domácnosť a kuchyňu. Heslo Sencor je kvalita a ľúbivý dizajn za rozumnú cenu.

SENCOR dnes vsádza na niekoľko trendov a práve tým je na svetovom trhu výnimočný. V prvom rade je to šírka sortimentu. Tak ako v Japonsku v sedemdesiatych rokoch, tak aj na začiatku tretieho tisícročia po celom svete (Sencor dnes dodáva svoje výrobky do viac ako 55 krajín sveta), reaguje SENCOR na každý podnet, ktorý súčasný život prináša a neustále rozširuje portfólio svojich výrobkov, ktorých je dnes už viac ako tisíc v šiestich sortimentných skupinách (spotrebná elektronika, tablety a telefóny, kancelárska technika, autoelektronika, kuchyňa, domácnosť, zdravie a krása) a mesiac čo mesiac pribúda niekoľko nových. A tak zatiaľ čo ostatné značky o inováciách neustále hovoria, Sencor ich pravidelne premieta do svojej ponuky.