sušička Haier HD90-A3959-S

Kód: 8110
Výpredaj
Značka: Haier
€659
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Voľne stojaca kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom v energetickej triede A+++ a bielom prevedení s čiernymi prvkami s náplňou 8 kg bielizne a 11 programami. Haier HD80-A3959-S disponuje možnosťou Wi-Fi + Bluetooth pripojenia a aplikácií hOn pre najlepšiu starostlivosť o vaše odevy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Senzorové sušenie

Sušička Haier disponuje 4 úrovňami sušenia: Extra suché – na prádlo, ktoré možno rovno uložiť do šatníka alebo obliecť, na žehlenie – pre bielizeň s miernou vlhkosťou, ktorú ľahšie vyžehlíte, Do skrine – pre zavesenie na ramienko.

 

24H Time Delay – Odložený štart až 24 hodín

Neuveriteľne pohodlná funkcia, ktorá vám umožní vybrať, kedy chcete dokončiť zvolený cyklus. Teraz si môžete byť istí, že vaša bielizeň sedí po celý život; nie naopak! Nastavte čas sušenia až 24 hodín vopred. Jednoducho sa rozhodnete, kedy potrebujete ukončiť cyklus a sušička Haier I-Pro Series 5 automaticky vypočíta čas zahájenia.

 
Kondenzačná sušička Haier je vybavená systémom i-Refresh. Na bielizeň pôsobí teplý vzduch, ktorý je skombinovaný s pohybmi bubna, čím sa bielizeň zbavuje prachu. Pomocou ultrazvuku sú následne vytvárané mikroskopické kvapôčky vody, ktoré sú vypúšťané do priestoru bubna a zachytávajú sa na vláknach oblečenia. Tu znovu prichádza na rad teplý vzduch, ktorý odstráni pachy, alergény a vzniknutú vodu, s ktorými sa eliminujú baktérie a roztoče. Na konci cyklu je bielizeň vystavená studenému prúdu vzduchu a napomáha dosiahnuť väčšiu sviežosť.
 
Inteligentná funkcia I-Time od spoločnosti Haier vám umožňuje doladiť dĺžku sušenia, podľa Vašich časových možností. Môžete si vybrať, či skrátite alebo predĺžite čas potrebný na dokončenie sušenia bielizne.
 
Vnútorná strana bubna sušičky sušičky HAIER HD80-A3959-S tvorená špeciálnymi vankúšikmi, ktoré zaisťujú, že bielizeň pri otáčaní bubna jemne skĺzne po povrchu a nikde sa nezachytí. Aj tie najjemnejšie tkaniny tak zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát ich usušíte
 
Inteligentná hygienická funkcia automaticky nastaví teplotu sušenia na najvyššiu možnú úroveň a po ukončení programu sušenia automaticky pokračuje ďalšiu 1 hodinu v sušení pre väčšiu hygienu bielizne Vďaka funkcii Hygienic dokáže sušička bielizne I-Pro Series 5 zbaviť vašu bielizeň viac ako 99 % baktérií a zaručí tak dlhšiu a lepšiu životnosť oblečenia. Hygienická funkcia je inovácia certifikovaná inštitútom VDE.
 
Kondenzačná sušička Haier I-Pro Series 5 je vybavená Invertorovým motorom. Odborne skonštruované invertorové motory v kondenzačnej sušičke Haier boli vyrobené tak, aby naozaj vydržali a mohli ste sa na ne spoľahnúť. Absencia uhlíkových kief výrazne znižuje trenie, čo znamená menej vibrácií a väčšiu úsporu energie.
 
Sušička s tepelným čerpadlom, používa tepelné čerpadlo k opätovnému použitiu horúceho vzduchu. Toto opätovné využitie energie robí z bubnových sušičiek s tepelným čerpadlom najefektívnejší typ a sú skvelou voľbou do vašej domácnosti.
 
Možnosť bezdotykového pripojenia k Wifi a ovládania sušičky Haier I-Pro Series 5 cez aplikáciu hOn so širokou škálou dodatočných informácií a funkcií. Môžete skontrolovať stav sušičky na diaľku, získať údaje o spotrebe v reálnom čase počas spustených cyklov , získať údaje o údržbe.
 
Aplikácia hOn navrhne najlepší program pre starostlivosť o vaše odevy, vyfotíte si svoj odev, naskenujete štítok prišitý vo vnútri odevu, následne môžete štítok odstrihnúť. Aplikácia hOn zhromažďuje a ukladá všetky pokyny k sušeniu vášho oblečenia a na základe toho **navrhuje správny cyklus.

Dodatočné parametre

Kategória: Sušičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 40 kg
? Farba: Biela
? Hĺbka: 65 cm
? Šírka: 59,5 cm
? Výška: 85 cm
? Energetická trieda: A+++
? Hlučnosť: 66 dB
Typ: Samostatne stojaca
Funkcie: Odložený štart, Tepelné čerpadlo, Displej, Ovládanie mobilom, Osvetlenie bubna
Inteligentné funkcie: Diaľkové ovládanie, Hlasové ovládanie
Kapacita sušičky: 9kg
Odhadovaná ročná spotreba energie: 193 kWh/annum
Pripojenie: WiFi, Bluetooth
Účinnosť: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: