umývačka ELETROLUX EEG48300L

Kód: 1597
€569
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 85 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 10,5 na umývací cyklus, Počet programov: 8, AquaStop funkcia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plne integrovaná umývačka riadu Electrolux EEG48300L. Ovládací panel QuickSelect je umiestnený zhora. Funkcia Beam on Floor vizuálne informuje o stave umývacieho programu pomocou sveteľného lúča. Umývačka riadu Electrolux EEG48300L ponúka 8 umývacích programov s možnosťou odloženia štartu o 1-24 hod. Okrem sveteľného lúča je vybavená aj množstvom ďalších funkcií. Jej kapacita pre umývanie je 14 súprav riadu. Vnútornú výbavu tvoria: výškovo nastaviteľný horný kôš - má sladacie poličky na šálky a plastové držadlo. Dolný kôš s 2 skladacími taniermi, držiak na sklo, farebný plast.

Umývačka riadu s MaxiFlex zásuvkou

Plne integrovaná umývačka riadu Electrolux EEG48300L na jeden umývací cyklus dokáže umyť 14 obedových súprav riadu. Táto umývačka riadu QuickSelect ponúka jednoduchý spôsob ako upravovať a spúšťať umývacie programy. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché. Umývačka zo série 700 vám pri varení umožní používať akékoľvek kuchynské náradie. Vďaka zásuvke MaxiFlex sa pre ich umývanie vždy nájde miesto. Pri ich ukladaní si priestor flexibilne prispôsobíte. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín

Všetky príbory budú umyté naraz

V zásuvke MaxiFlex umyjete naraz všetky príbory a drobné kuchynské pomôcky rôznych rozmerov a tvarov. Zásuvka ponúka flexibilné nastavenie rôznych deliacich priečok a a pritom zabezpečí dôkladné umytie.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Tichá spätná väzba, lúč na podlahe

Osvetlený systém spätnej väzby Beam on Floor udrží vašu kuchyňu pokojnú. Namiesto hlasného pípnutia, ktoré môže prehlušiť hluk v pozadí, vaša umývačka riadu vám jasne povie svoj stav tak, že na podlahu premietne bodku. Červená keď je v prevádzke, a zelená, keď je dokončená.

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka s veľkou kapacitou umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a to dokonca aj keď ho plne naložíte. Jeho výbavu tvoria sklopné držiaky na šálky. Výbava dolného koša pozostáva zo 2 sklopných držiakov na taniere a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slúži pre ukladanie príborov a kuchynského náradia.

  • Umývacie programy: 160 Minutes, 60 Minutes, 90 Minutes, AUTO Sense, Eco, Machine Care, Quick 30 Minutes, oplachnutie

Dodatočné parametre

Kategória: UMÝVAČKY
Hmotnosť: 38.7 kg
? Hĺbka: 55 cm
? Šírka: 59,6 cm
? Výška: 81,8 cm
? Energetická trieda: D
Farebné prevedenie: Biela
Funkcie: oplachnutie, EKO, AUTO sense
Počet programov: 8
Programy umývačky: Odložený štart, AquaStop, AquaSensor
Spotreba vody na jedno umývanie: 10.5 L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: