Ústna sprcha ORAL-B MD20

Kód: 3245
Akcia Tip
Značka: ORAL-B
€79,90 –31 %
b
€79,90 –31 % €55
Vypredané
Možnosti doručenia

Elektrická ústna sprcha – počet dýz v balení: 4, objem nádržky 600ml, režimy čistenia, sieťové napájanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Ústna sprcha Oral - B Oxyjet MD20 je ideálnym doplnkom zubnej kefky pri starostlivosti o ústnu dutinu. Vytvára milióny mikrobubliniek, ktoré vyčistia každé miesto v ústnej dutine a zničia baktérie. Používanie ústnej sprchy je vhodné na každodenné čistenie zubov, implantátov, koruniek aj mostíkov. Oxyjet MD20 ponúka na výber 5 možností nastavenia intenzity tlaku tekutiny a veľkú nádržku s objemom 600 ml pre dlhšie čistenie. V balení nájdete aj 4 farebne odlíšené koncovky a 4 Oxyjet vodné trysky. 

Oral-B Oxyjet MD20 

  • Čistenie prúdom vody s mikrobublinkami
  • Vhodná na každodenné čistenie zubov, implantátov, koruniek a mostíkov
  • 5 možností nastavenia intenzity tlaku tekutiny
  • Veľká nádržka pre dlhšie čistenie
  • Nastavenie jedného z 2 režimov čistenia na tryske
  • Možnosť pripevnenia sprchy na stenu
  • Nádobka s objemom 600 ml
  • 4 ks trysiek Oxyjet v balení
  • Sieťová prevádzka

Bezpečnosť elektrických zubných kefiek Oral-B

Komplexná starostlivosť o zuby

Ak sa chcete naozaj komplexne postarať o svoju ústnu dutinu, je ústna sprcha Oral - B Oxyjet MD20 tým pravým pomocníkom. Pri každodennom používaní spolu so zubnou kefkou je výrazne obmedzený vznik zápalu ďasien. Sprcha zmiešava vzduch a vodu, a tým vytvára milióny mikrobubliniek, ktoré napádajú baktérie zubného povlaku a tým prispievajú k zníženiu krvácavosti ďasien.

Klinicky dokázané účinky

V priebehu osemtýždňového výskumu bolo preukázané, že každodenné používanie ústnej sprchy Oral - B Oxyjet MD20 zlepšuje zdravie ďasien a vedie k prevencii vzniku zápalu ďasien. Pre svoje zuby a ústnu dutinu urobíte maximum, keď spolu s kefkou použijete ústnu sprchu.

Dokonalá čistota ústnej dutiny

Ústna sprcha ponúka dva rôzne prúdy vody, ktoré sa zameriavajú na čistotu ústnej dutiny. Jedinečný špirálovitý prúd je vyvinutý tak, aby ľahko prenikal pod líniu ďasien a vedľa prevencie pôsobil aj ako masáž na ďasná. Jemne pulzujúci tenký prúd sa bez problémov dostane do malých medzizubných priestorov a umožní sa veľmi presne zamerať na usadené nečistoty. Tlak vody 4 bary v ústnej sprche možno ľahko a rýchlo regulovať pomocou jednoduchého ovládania. Nádržka na vodu má objem 0,6 l. Ústna sprcha Braun Oxyjet MD20 umožňuje iba sieťovú prevádzku.

Príslušenstvo:

K dispozícii je základňa s úložným priestorom, držiak na stenu, štyri farebne odlíšené koncovky a štyri Oxyjet vodné trysky. 

Dodatočné parametre

Kategória: Ústne sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: