Ústna sprcha SOI2200SL SENCOR

Kód: 6568
Akcia Tip
Značka: Sencor
€69,90 –44 % €39
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Elektrická ústna sprcha – počet dýz v balení: 4, objem nádržky 600ml, časovač, sieťové napájanie

Detailné informácie

Podrobný popis

SENCOR SOI 2200SL

Ústní sprcha

Ústna sprcha

Som Sencor ústna sprcha SOI 2200SL a dôkladne sa starám o dutinu ústnu

Sencor  SOI 2200SL

Som Sencor ústna sprcha SOI 2200SL a spoľahlivo plním svoju úlohu. Preniknem aj do zle prístupných miest, ako sú medzizubné priestory, línie okolo ďasien a zubné priehlbiny. Zbavujem zuby zvyškov jedla, povlaku okolo zuba, a to vrátane jazyka. Pravidelným používaním dosahujem zdravších ďasien aj zubov, ktoré získajú prirodzenú belosť, lesk a väčšiu vitalitu. Bežne pomáham pri zápale ďasien aj paradentóze a vašu kúpeľňu môžem doplniť v troch lichotivých farbách.

A aká je moja funkcia?

Vytváram prúd vody, ktorým pulzujem až 1 400krát za jednu minútu. Zaisťujem tak intenzívny oplach zubov a ďasien, ktorý je nedráždivý a pre ďasná príjemný. Celý chod ovládam 10 nastaviteľnými stupňami. Sila tlaku sa mení v závislosti od nastaveného stupňa a môže docieliť až 758 kPa. Splním všetky očakávania a vďaka možnosti regulácie oplachu sa skvele hodím pre skúsených aj začínajúcich používateľov.

Ponúkam rozmanitú výbavu so štyrmi vymeniteľnými nadstavcami

Sencor myslel na individuálnu potreby všetkých používateľov. Štyri výmenné nadstavce dosahujú skvelé výsledky a vyčistím s nimi zuby, ďasná, jazyk, strojček aj zubnú náhradu. Pri čistení nemusíte pozerať na hodinky, po dvoch minútach sa automaticky vypínam.
Štandardný nadstavec
Ideálna na každodenné použitie.
Ortodontický nadstavec
Perfektne, a hlavne komfortne, vyčistím fixný strojček, zubnú náhradu aj korunky.
Nadstavec na čistenie jazyka
Jazyk je najväčším zdrojom chemického procesu, ktorý spôsobuje zápach z úst, preto mám špeciálny nadstavec pre extra starostlivosť o jazyk a líca.
Nadstavec na čistenie priehlbín
S týmto nadstavcom som ohľaduplná k citlivým ďasnám a dostanem sa aj do obtiažnych miest, ako sú zubné priehlbiny.

 

Aj s nádržkou s objemom 600 ml som stále kompaktná

Som vybavená nádržkou s objemom 600 ml, ktorá patrí medzi najväčšie vo svojej kategórii. Aj keď mám väčší objem, bezchybne zapadnem aj do menšej kúpeľne. Moje rozmery sú stále obdivuhodne skromné a váha nízka. Dôležité je aj príjemné ovládanie, a preto ma Sencor vyrobil s ergonomickou rukoväťou, ktorá je vybavená 360° rotačnou tryskou. V ústach sa s ňou dostanete do všetkých zákutí, aby ste dosiahli čo najefektívnejšieho výsledku.

 

 

Technické špecifikácie

  • 10 nastaviteľných stupňov tlaku vody
  • 14 výmenných hlavíc
  • Masíruje a pomáha s prekrvením ďasien
  • Vhodná na čistenie pri nosení strojčeka a mostíkov
  • Až 1 400 pulzov za min.
  • Nadstavec na čistenie jazyka a líc
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Ústne sprchy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História Sencor sa začala písať v roku 1969 v Japonsku. Samotný názov „Sencor“ znamená v japončine „tisíc sŕdc“. V súčasnosti spoločnosť dodáva svoje výrobky do viac ako 55 krajín sveta. Ponuka spoločnosti je mimoriadne pestrá. Produkuje spotrebnú elektroniku, tablety a telefóny, kancelársku techniku, elektroniku do áut a produkty pre domácnosť a kuchyňu. Heslo Sencor je kvalita a ľúbivý dizajn za rozumnú cenu.

SENCOR dnes vsádza na niekoľko trendov a práve tým je na svetovom trhu výnimočný. V prvom rade je to šírka sortimentu. Tak ako v Japonsku v sedemdesiatych rokoch, tak aj na začiatku tretieho tisícročia po celom svete (Sencor dnes dodáva svoje výrobky do viac ako 55 krajín sveta), reaguje SENCOR na každý podnet, ktorý súčasný život prináša a neustále rozširuje portfólio svojich výrobkov, ktorých je dnes už viac ako tisíc v šiestich sortimentných skupinách (spotrebná elektronika, tablety a telefóny, kancelárska technika, autoelektronika, kuchyňa, domácnosť, zdravie a krása) a mesiac čo mesiac pribúda niekoľko nových. A tak zatiaľ čo ostatné značky o inováciách neustále hovoria, Sencor ich pravidelne premieta do svojej ponuky.