Zubná kefka SOC0912GR SENCOR detská

Kód: 8449
Akcia Tip
Značka: Sencor
€29 –20 %
Zubná kefka SOC0912GR SENCOR detská
€29 –20 % €23
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Detská elektrická zubná kefka s výdržou batérie až 15 dní pri každodennom používaní. SENCOR SOC 0912GR s rýchlosťou sterov až 26 000 za minútu odstraňuje zubný povlak lepšie, ako pri bežnom umývaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Som zábavná sonická kefka pre deti od Sencoru.

Bezchybne vyčistené detské zúbky sú pre mňa veľmi dôležité! Prezentujem sa totiž ako kefka, ktorá čistí vibráciami, nie zvukom. Za mojimi vibráciami stojí šetrná sonická technológia, s ktorou odstránim zubný povlak zo zúbkov drobcov vysoko efektívne. Rýchlymi kmitmi spením pastu, rozptýlim ju do medzizubných priestorov a počas dvoch minút vyčistím zuby až o 75% dôkladnejšie než bežnú kefku. Deti začne čistenie zubov baviť! So mnou majú celý proces prakticky bez práce, môžu si vybrať z niekoľkých chytľavých farieb a svojím prevedením som veľmi zaujímavý.

26 000 sterov za minútu pre super výsledky!

Sencor ma vybavil tak, aby som rýchlo, účinne a zároveň šetrne odstránil zubné nečistoty. Mám perfektný výkon ak tomu viem nastaviť 2 rôzne režimy rýchlosti, aby som sa dokonale prispôsobil citlivosti detských zubov. Režimy delím na CLEAN a SENZITIVE. Prvý je vhodný na každodenné čistenie a druhý opatrne pristupuje k citlivým zúbkom ak malým sonickým začiatočníkom. Disponujem tiež výbornou pamäťou! Posledný nastavený režim si zapamätám a pri opätovnom spustení ho automaticky zapnem. Celý sa jednoducho ovládam jedným tlačidlom a režimy preblikávam dvoma hravými farbami.

Ako vlastne funguje časovač Quadpacer?

Už nemusíte dohliadať na to, ako dlho si vaše deti čistia zuby. V priebehu čistenia sa im štyrikrát pripomeniem jemnou vibračnou prestávkou, a tak ich upozorním, aby presunuli kefku do časti, kde ešte neboli. Po plynutí dvoch minút viem, že môj čas už skončil a automaticky sa vypnem. Vďaka kvalitnej hlavici, kmitám špeciálnymi mikro pohybmi hore a dole, aby som vždy dosiahol super výsledok čistých zúbkov a zdravých ďasien. Musím ešte vyzdvihnúť, že som veľmi tichý parťák, výborne pasujem do každej detskej ruky a nezaskočí ma ani kúpeľ.

Mám skvelú výdrž a na jedno nabitie vydržím čistiť 15 dní.

Presne touto výdržou sa pýšim. LED kontrolkou upozorňujem na stav batérie a nabijem sa za pomerne krátky čas. Nič z toho by som nedokázal bez vysoko kvalitnej kapacitnej batérie.

 


 

Vlastnosti 

2 prednastavené čistiace a regeneráciu podporujúce programy
Rýchlosť sterov je až 26 000 za minútu
Dokáže odstrániť zubný povlak niekoľko násobne lepšie než pri bežnom vyčistení
Stará sa o zdravie vašich ďasien špeciálne nastaveným kmitaním
Inteligentný časovač vám rozdelí vyčistenie na 4 bloky pre najlepšie čistenie vďaka technológii Quadpacer
LED ukazovateľ stavu batérie
Ergonomická tvarovaná rukoväť zaručuje príjemnú manipuláciu
Extrémne nízka spotreba
IPX7 stupeň vodotesnej ochrany (ochrana proti ponoreniu do vody)
Výdrž batérie až 15 dní pri každodennom vyčistení
Výmena hlavice kefky
Celosvetová kompatibilita 100-240 V zaručuje možnosť nabitia kdekoľvek na svete

Príslušenstvo 

1 telo kefky
2 základné hlavy
1 nabíjacia stanica so stojanom v jednom
Kompatibilná s nabíjacími stanicami SOC 1x/2x/3x

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické zubné kefky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História Sencor sa začala písať v roku 1969 v Japonsku. Samotný názov „Sencor“ znamená v japončine „tisíc sŕdc“. V súčasnosti spoločnosť dodáva svoje výrobky do viac ako 55 krajín sveta. Ponuka spoločnosti je mimoriadne pestrá. Produkuje spotrebnú elektroniku, tablety a telefóny, kancelársku techniku, elektroniku do áut a produkty pre domácnosť a kuchyňu. Heslo Sencor je kvalita a ľúbivý dizajn za rozumnú cenu.

SENCOR dnes vsádza na niekoľko trendov a práve tým je na svetovom trhu výnimočný. V prvom rade je to šírka sortimentu. Tak ako v Japonsku v sedemdesiatych rokoch, tak aj na začiatku tretieho tisícročia po celom svete (Sencor dnes dodáva svoje výrobky do viac ako 55 krajín sveta), reaguje SENCOR na každý podnet, ktorý súčasný život prináša a neustále rozširuje portfólio svojich výrobkov, ktorých je dnes už viac ako tisíc v šiestich sortimentných skupinách (spotrebná elektronika, tablety a telefóny, kancelárska technika, autoelektronika, kuchyňa, domácnosť, zdravie a krása) a mesiac čo mesiac pribúda niekoľko nových. A tak zatiaľ čo ostatné značky o inováciách neustále hovoria, Sencor ich pravidelne premieta do svojej ponuky.